Основна информация
| Производител | AMD |
|---|---|
| Part Number | 100-100000593WOF |
| EAN / Код | 0730143314442 |
| Гаранция | 36 месеца |
| Ключови характеристики | AMD RYZEN_5 AM5 4.7GHZ 6CORES INTVGA W/O_FAN 105W DESKTOP |
Технически характеристики
| Vendor_url | https://www.amd.com/ |
|---|---|
| Socket | AM5 |
| Number of cores | 6 |
| Threads | 12 |
| Frequency | Max. Boost Clock:Up to 5.3GHz; Base Clock:4.7GHz |
| Cache | L1 Cache:384KB; L2 Cache:6MB; L3 Cache:32MB |
| Memory specification | System Memory Type:DDR5; Memory Channels:2; Max Memory Speed: 2x1R-DDR5-5200 |
| Graphics | AMD Radeon™ Graphics |
| TDP | 105W |
| Warranty | 36 Months |
Наличност: Артикулът е наличен по заявка от Външен склад. Свържете се с нас.
| Технически характеристики | |
| Cache | L1 Cache:384KB; L2 Cache:6MB; L3 Cache:32MB |
| Frequency | Max. Boost Clock:Up to 5.3GHz; Base Clock:4.7GHz |
| Graphics | AMD Radeon™ Graphics |
| Memory specification | System Memory Type:DDR5; Memory Channels:2; Max Memory Speed: 2x1R-DDR5-5200 |
| Number of cores | 6 |
| Socket | AM5 |
| TDP | 105W |
| Threads | 12 |
| Vendor_url | https://www.amd.com/ |
| Warranty | 36 Months |
AMD RYZEN 5 7600X 4.7G 38M BOX
- Производител: AMD
- Код на продукта: 100-100000593WOF
- Наличност: Външен склад (по заявка)
- По заявка — доставка 3–7 работни дни
-
215.70 € / 421.88 лв.
- Без данък: 179.75 € / 351.56 лв.
СПЕЦИАЛНА
ОФЕРТА
Ограничено
ОФЕРТА
Ограничено
НИСКИ
ЦЕНИ
Икономия
ЦЕНИ
Икономия
ВИСОКО
КАЧЕСТВО
Проверени
КАЧЕСТВО
Проверени
ДОВЕРИЕ
ПЛАЩАНЕ
Сигурно
ПЛАЩАНЕ
Сигурно

