Основна информация
| Производител | AMD |
|---|---|
| Part Number | 100-000000597 |
| EAN / Код | RYZEN 5 7500F TRAY |
| Гаранция | 36 месеца |
| Ключови характеристики | AMD RYZEN_5 AM4 3.7GHZ 6CORES W/O_FAN 65W DESKTOP |
Технически характеристики
| Vendor_url | https://www.amd.com/en/products/processors/desktops/ryzen/7000-series/amd-ryzen-5-7500f.html |
|---|---|
| Manufacturer | AMD |
| Socket | AM5 |
| Number of cores | 6 |
| Threads | 12 |
| Frequency | Max. Boost Clock: Up to 5 GHz;Base Clock: 3.7 GHz |
| Cache | L1 Cache: 384 KB;L2 Cache: 6 MB;L3 Cache: 32 MB |
| Max. PCI Express Lanes | Total 28 /Usable 24 |
| Memory specification | System Memory Type: DDR5;Memory Channels: 2;Max. Memory: 128 GB;System Memory Subtype: UDIMM;Max Memory Speed: 2x1R-DDR5-5200;2x2R-DDR5-5200;4x1R-DDR5-3600;4x2R-DDR5-3600 |
| Fan | Not included |
| Tray | Yes |
| Graphics | Discrete Graphics Card Required |
| TDP | 65W |
| Warranty | 36 Months |
Наличност: Артикулът е наличен по заявка от Външен склад. Свържете се с нас.
| Технически характеристики | |
| Cache | L1 Cache: 384 KB;L2 Cache: 6 MB;L3 Cache: 32 MB |
| Fan | Not included |
| Frequency | Max. Boost Clock: Up to 5 GHz;Base Clock: 3.7 GHz |
| Graphics | Discrete Graphics Card Required |
| Manufacturer | AMD |
| Max. PCI Express Lanes | Total 28 /Usable 24 |
| Memory specification | System Memory Type: DDR5;Memory Channels: 2;Max. Memory: 128 GB;System Memory Subtype: UDIMM;Max Memory Speed: 2x1R-DDR5-5200;2x2R-DDR5-5200;4x1R-DDR5-3600;4x2R-DDR5-3600 |
| Number of cores | 6 |
| Socket | AM5 |
| TDP | 65W |
| Threads | 12 |
| Tray | Yes |
| Vendor_url | https://www.amd.com/en/products/processors/desktops/ryzen/7000-series/amd-ryzen-5-7500f.html |
| Warranty | 36 Months |
AMD RYZEN 5 7500F TRAY
- Производител: AMD
- Код на продукта: 100-000000597
- Наличност: Външен склад (по заявка)
- По заявка — доставка 3–7 работни дни
-
166.40 € / 325.44 лв.
- Без данък: 138.66 € / 271.20 лв.
СПЕЦИАЛНА
ОФЕРТА
Ограничено
ОФЕРТА
Ограничено
НИСКИ
ЦЕНИ
Икономия
ЦЕНИ
Икономия
ВИСОКО
КАЧЕСТВО
Проверени
КАЧЕСТВО
Проверени
ДОВЕРИЕ
ПЛАЩАНЕ
Сигурно
ПЛАЩАНЕ
Сигурно

