Основна информация
| Производител | INTEL |
|---|---|
| EAN / Код | BX80546KG3000FP 873441 |
| Гаранция | 36 месеца |
| Ключови характеристики | INTEL XEON PPGA604 3.0GHZ 1CORE W/O_FAN 110W SERVER |
Технически характеристики
| Vendor_url | http://ark.intel.com/ |
|---|---|
| Part number / Product code | BX80546KG3000FP |
| Model | XEON 3.0G/800M/2M PASSIVE |
| Socket | Micro-FCPGA |
| Number of cores | 1 |
| Frequency | 3.00 GHz |
| Cache | 2 MB |
| Warranty | 36 Months |
Наличност: Артикулът е наличен по заявка от Външен склад. Свържете се с нас.
| Технически характеристики | |
| Cache | 2 MB |
| Frequency | 3.00 GHz |
| Model | XEON 3.0G/800M/2M PASSIVE |
| Number of cores | 1 |
| Part number / Product code | BX80546KG3000FP |
| Socket | Micro-FCPGA |
| Vendor_url | http://ark.intel.com/ |
| Warranty | 36 Months |
XEON 3.0G/800M/2M PASSIVE
- Производител: Intel
- Код на продукта: BX80546KG3000FP 873441
- Наличност: Външен склад (по заявка)
- По заявка — доставка 3–7 работни дни
-
89.64 € / 175.33 лв.
- Без данък: 74.70 € / 146.10 лв.
СПЕЦИАЛНА
ОФЕРТА
Ограничено
ОФЕРТА
Ограничено
НИСКИ
ЦЕНИ
Икономия
ЦЕНИ
Икономия
ВИСОКО
КАЧЕСТВО
Проверени
КАЧЕСТВО
Проверени
ДОВЕРИЕ
ПЛАЩАНЕ
Сигурно
ПЛАЩАНЕ
Сигурно

