Основна информация
| Производител | TEAM |
|---|---|
| Part Number | TED516G5600C46A-S01 |
| EAN / Код | 0765441871403 |
| Гаранция | 96 месеца |
| Ключови характеристики | TEAM_GROUP NOTEBOOK 16GB DDR5 5600MHZ |
Технически характеристики
| Vendor_url | https://www.teamgroupinc.com/en/product-detail/memory/TEAMGROUP/elite-so-dimm-ddr5/elite-so-dimm-ddr5-TED516G5600C46A-S01/ |
|---|---|
| Type | DDR5 |
| Capacity | 16GB |
| Form factor | SODIMM |
| Speed | 5600MHz |
| CAS latency | CL46 |
| Voltage | 1.1V |
Наличност: Артикулът е наличен по заявка от Външен склад. Свържете се с нас.
| Технически характеристики | |
| Capacity | 16GB |
| CAS latency | CL46 |
| Form factor | SODIMM |
| Speed | 5600MHz |
| Type | DDR5 |
| Vendor_url | https://www.teamgroupinc.com/en/product-detail/memory/TEAMGROUP/elite-so-dimm-ddr5/elite-so-dimm-ddr5-TED516G5600C46A-S01/ |
| Voltage | 1.1V |
| Warranty | 96 Months |
16G DDR5 5600 TEAM SODIMM
- Производител: TEAM
- Код на продукта: TED516G5600C46A-S01
- Наличност: Външен склад (по заявка)
- По заявка — доставка 3–7 работни дни
-
266.57 € / 521.37 лв.
- Без данък: 222.14 € / 434.47 лв.
СПЕЦИАЛНА
ОФЕРТА
Ограничено
ОФЕРТА
Ограничено
НИСКИ
ЦЕНИ
Икономия
ЦЕНИ
Икономия
ВИСОКО
КАЧЕСТВО
Проверени
КАЧЕСТВО
Проверени
ДОВЕРИЕ
ПЛАЩАНЕ
Сигурно
ПЛАЩАНЕ
Сигурно


