Основна информация
| Производител | KINGSTON |
|---|---|
| Part Number | KVR56S46BD8-32 |
| EAN / Код | 0740617334036 |
| Гаранция | 99 месеца |
| Ключови характеристики | KINGSTON NOTEBOOK 32GB DDR5 5600MHZ |
Технически характеристики
| Vendor_url | https://www.kingston.com/datasheets/KVR56S46BD8-32.pdf |
|---|---|
| Manufacturer | Kingston |
| Type | DDR5 |
| Capacity | 32GB |
| Form factor | 262-Pin SODIMM |
| Speed | 5600 |
| CAS latency | CL46 |
| Warranty | 99 Мonths |
Наличност: Артикулът е наличен по заявка от Външен склад. Свържете се с нас.
| Технически характеристики | |
| Capacity | 32GB |
| CAS latency | CL46 |
| Form factor | 262-Pin SODIMM |
| Manufacturer | Kingston |
| Speed | 5600 |
| Type | DDR5 |
| Vendor_url | https://www.kingston.com/datasheets/KVR56S46BD8-32.pdf |
| Warranty | 99 Мonths; 99 Months |
32G DDR5 5600 KINGSTON SODIM
- Производител: KINGSTON
- Код на продукта: KVR56S46BD8-32
- Наличност: Външен склад (по заявка)
- По заявка — доставка 3–7 работни дни
-
548.95 € / 1,073.65 лв.
- Без данък: 457.46 € / 894.71 лв.
СПЕЦИАЛНА
ОФЕРТА
Ограничено
ОФЕРТА
Ограничено
НИСКИ
ЦЕНИ
Икономия
ЦЕНИ
Икономия
ВИСОКО
КАЧЕСТВО
Проверени
КАЧЕСТВО
Проверени
ДОВЕРИЕ
ПЛАЩАНЕ
Сигурно
ПЛАЩАНЕ
Сигурно

