Основна информация
| Производител | ADATA |
|---|---|
| Part Number | AD5S480016G-S |
| EAN / Код | 4711085936592 |
| Гаранция | 99 месеца |
| Ключови характеристики | ADATA NOTEBOOK 16GB DDR5 4800MHZ HEAT_SINK |
Технически характеристики
| Type | DDR5 |
|---|---|
| Capacity | 16 GB |
| Form factor | 262-pin SODIMM |
| Speed | 4 800 MHz |
| Warranty | 96 Months |
Наличност: Артикулът е наличен по заявка от Външен склад. Свържете се с нас.
| Технически характеристики | |
| Capacity | 16 GB |
| Form factor | 262-pin SODIMM |
| Speed | 4 800 MHz |
| Type | DDR5 |
| Warranty | 96 Months; 99 Months |
16G DDR5 4800 ADATA SODIMM
- Производител: ADATA
- Код на продукта: AD5S480016G-S
- Наличност: Външен склад (по заявка)
- По заявка — доставка 3–7 работни дни
-
236.31 € / 462.19 лв.
- Без данък: 196.93 € / 385.16 лв.
СПЕЦИАЛНА
ОФЕРТА
Ограничено
ОФЕРТА
Ограничено
НИСКИ
ЦЕНИ
Икономия
ЦЕНИ
Икономия
ВИСОКО
КАЧЕСТВО
Проверени
КАЧЕСТВО
Проверени
ДОВЕРИЕ
ПЛАЩАНЕ
Сигурно
ПЛАЩАНЕ
Сигурно

