Основна информация
| Производител | KINGSTON |
|---|---|
| Part Number | KVR32S22S8/16 |
| EAN / Код | 0740617310894 |
| Гаранция | 96 месеца |
| Ключови характеристики | KINGSTON NOTEBOOK 16GB DDR4 3200MHZ |
Технически характеристики
| Vendor_url | https://www.kingston.com/dataSheets/KVR32S22S8_16.pdf |
|---|---|
| Type | DDR4 |
| Capacity | 16 GB |
| Form factor | 260-Pin SODIMM |
| Speed | 3200 |
| CAS latency | 22 |
| Voltage | 1.2V |
| Warranty | 96 Months |
Наличност: Артикулът е наличен по заявка от Външен склад. Свържете се с нас.
| Технически характеристики | |
| Capacity | 16 GB |
| CAS latency | 22 |
| Form factor | 260-Pin SODIMM |
| Speed | 3200 |
| Type | DDR4 |
| Vendor_url | https://www.kingston.com/dataSheets/KVR32S22S8_16.pdf |
| Voltage | 1.2V |
| Warranty | 96 Months |
16G DDR4 3200 KINGST SODIMM
- Производител: KINGSTON
- Код на продукта: KVR32S22S8/16
- Наличност: Външен склад (по заявка)
- По заявка — доставка 3–7 работни дни
-
286.18 € / 559.72 лв.
- Без данък: 238.48 € / 466.43 лв.
СПЕЦИАЛНА
ОФЕРТА
Ограничено
ОФЕРТА
Ограничено
НИСКИ
ЦЕНИ
Икономия
ЦЕНИ
Икономия
ВИСОКО
КАЧЕСТВО
Проверени
КАЧЕСТВО
Проверени
ДОВЕРИЕ
ПЛАЩАНЕ
Сигурно
ПЛАЩАНЕ
Сигурно

