Основна информация
| Производител | KINGSPEC |
|---|---|
| Part Number | KS5600D5N11016G |
| EAN / Код | 6950509928555 |
| Гаранция | 36 месеца |
Технически характеристики
| Vendor_url | https://www.kingspec.com/ |
|---|---|
| Manufacturer | KINGSPEC |
| Type | DDR5 |
| Capacity | 16GB |
| Speed | 5600Mbps |
| CAS latency | 46-46-46 |
| Voltage | 1.1V |
| Warranty | 36 Months |
Наличност: Артикулът е наличен по заявка от Външен склад. Свържете се с нас.
| Технически характеристики | |
| Capacity | 16GB |
| CAS latency | 46-46-46 |
| Manufacturer | KINGSPEC |
| Speed | 5600Mbps |
| Type | DDR5 |
| Vendor_url | https://www.kingspec.com/ |
| Voltage | 1.1V |
| Warranty | 36 Months |
16G DDR5 5600 KINGSPEC SODIMM
- Производител: KINGSPEC
- Код на продукта: KS5600D5N11016G
- Наличност: Външен склад (по заявка)
- По заявка — доставка 3–7 работни дни
-
222.88 € / 435.91 лв.
- Без данък: 185.73 € / 363.26 лв.
СПЕЦИАЛНА
ОФЕРТА
Ограничено
ОФЕРТА
Ограничено
НИСКИ
ЦЕНИ
Икономия
ЦЕНИ
Икономия
ВИСОКО
КАЧЕСТВО
Проверени
КАЧЕСТВО
Проверени
ДОВЕРИЕ
ПЛАЩАНЕ
Сигурно
ПЛАЩАНЕ
Сигурно

