Основна информация
| Производител | KINGSPEC |
|---|---|
| Part Number | KS4800D5N11016G |
| EAN / Код | 6950509927237 |
| Гаранция | 36 месеца |
| Ключови характеристики | KINGSPEC NOTEBOOK 16GB DDR5 4800MHZ |
Технически характеристики
| Vendor_url | https://www.kingspec.com/ |
|---|---|
| Manufacturer | KINGSPEC |
| Type | DDR5 |
| Capacity | 16GB |
| Speed | 4800Mbps |
| CAS latency | 40-40-40 |
| Voltage | 1.1V |
| Warranty | 36 Months |
Наличност: Артикулът е наличен по заявка от Външен склад. Свържете се с нас.
| Технически характеристики | |
| Capacity | 16GB |
| CAS latency | 40-40-40 |
| Manufacturer | KINGSPEC |
| Speed | 4800Mbps |
| Type | DDR5 |
| Vendor_url | https://www.kingspec.com/ |
| Voltage | 1.1V |
| Warranty | 36 Months |
16G DDR5 4800 KINGSPEC SODIMM
- Производител: KINGSPEC
- Код на продукта: KS4800D5N11016G
- Наличност: Външен склад (по заявка)
- По заявка — доставка 3–7 работни дни
-
196.65 € / 384.62 лв.
- Без данък: 163.88 € / 320.52 лв.
СПЕЦИАЛНА
ОФЕРТА
Ограничено
ОФЕРТА
Ограничено
НИСКИ
ЦЕНИ
Икономия
ЦЕНИ
Икономия
ВИСОКО
КАЧЕСТВО
Проверени
КАЧЕСТВО
Проверени
ДОВЕРИЕ
ПЛАЩАНЕ
Сигурно
ПЛАЩАНЕ
Сигурно

