Основна информация
| Производител | ADATA |
|---|---|
| Part Number | AD5U560032G-S |
| EAN / Код | 4711085939296 |
| Гаранция | 99 месеца |
| Ключови характеристики | ADATA DESKTOP 32GB DDR5 5600MHZ |
Технически характеристики
| Vendor_url | https://www.adata.com/en/consumer/category/computer-memory/dram-module-ddr5-5600-u-dimm/?tab=specification |
|---|---|
| Capacity | 32 GB |
| Form factor | U-DIMM |
| Speed | 5600 |
| Voltage | 1.1V |
| Warranty | 96 Months |
Наличност: Артикулът е наличен по заявка от Външен склад. Свържете се с нас.
| Технически характеристики | |
| Capacity | 32 GB |
| Form factor | U-DIMM |
| Speed | 5600 |
| Vendor_url | https://www.adata.com/en/consumer/category/computer-memory/dram-module-ddr5-5600-u-dimm/?tab=specification |
| Voltage | 1.1V |
| Warranty | 96 Months; 99 Months |
32G DDR5 5600 ADATA
- Производител: ADATA
- Код на продукта: AD5U560032G-S
- Наличност: Външен склад (по заявка)
- По заявка — доставка 3–7 работни дни
-
516.33 € / 1,009.86 лв.
- Без данък: 430.28 € / 841.55 лв.
СПЕЦИАЛНА
ОФЕРТА
Ограничено
ОФЕРТА
Ограничено
НИСКИ
ЦЕНИ
Икономия
ЦЕНИ
Икономия
ВИСОКО
КАЧЕСТВО
Проверени
КАЧЕСТВО
Проверени
ДОВЕРИЕ
ПЛАЩАНЕ
Сигурно
ПЛАЩАНЕ
Сигурно


