Основна информация
| Производител | KINGSTON |
|---|---|
| Part Number | KF564C32RSAK2-64 |
| EAN / Код | KF564C32RSAK2-64 |
| Гаранция | 99 месеца |
Технически характеристики
| Vendor_url | https://www.kingston.com/datasheets/KF564C32RSAK2-64.pdf |
|---|---|
| Type | DDR5 |
| Capacity | 64GB |
| Form factor | 288-Pin DIMM Kit |
| Kit of | 2X32G |
| Speed | 6400 |
| CAS latency | CL32 |
| Voltage | 1.4V |
Наличност: Артикулът е наличен по заявка от Външен склад. Свържете се с нас.
| Технически характеристики | |
| Capacity | 64GB |
| CAS latency | CL32 |
| Form factor | 288-Pin DIMM Kit |
| Kit of | 2X32G |
| Speed | 6400 |
| Type | DDR5 |
| Vendor_url | https://www.kingston.com/datasheets/KF564C32RSAK2-64.pdf |
| Voltage | 1.4V |
| Warranty | 99 Months |
2X32G DDR5 6400 KING RENEG RGB
- Производител: KINGSTON
- Код на продукта: KF564C32RSAK2-64
- Наличност: Външен склад (по заявка)
- По заявка — доставка 3–7 работни дни
-
1,150.79 € / 2,250.74 лв.
- Без данък: 958.99 € / 1,875.62 лв.
СПЕЦИАЛНА
ОФЕРТА
Ограничено
ОФЕРТА
Ограничено
НИСКИ
ЦЕНИ
Икономия
ЦЕНИ
Икономия
ВИСОКО
КАЧЕСТВО
Проверени
КАЧЕСТВО
Проверени
ДОВЕРИЕ
ПЛАЩАНЕ
Сигурно
ПЛАЩАНЕ
Сигурно

