Основна информация
| Производител | KINGSTON |
|---|---|
| Part Number | KF556C36BBEK2-32 |
| EAN / Код | KF556C36BBEK2-32 |
| Гаранция | 99 месеца |
Технически характеристики
| Vendor_url | https://www.kingston.com/datasheets/KF556C36BBEK2-32.pdf |
|---|---|
| Type | DDR5 |
| Capacity | 32 GB |
| Form factor | 288-Pin DIMM Kit |
| Kit of | 2 X 16 GB |
| Speed | 5600 |
| CAS latency | CL36 |
| Voltage | 1.25V |
| Warranty | 99 Months |
Наличност: Артикулът е наличен по заявка от Външен склад. Свържете се с нас.
| Технически характеристики | |
| Capacity | 32 GB |
| CAS latency | CL36 |
| Form factor | 288-Pin DIMM Kit |
| Kit of | 2 X 16 GB |
| Speed | 5600 |
| Type | DDR5 |
| Vendor_url | https://www.kingston.com/datasheets/KF556C36BBEK2-32.pdf |
| Voltage | 1.25V |
| Warranty | 99 Months |
2X16G DDR5 5600 KING EXPO BEAS
- Производител: KINGSTON
- Код на продукта: KF556C36BBEK2-32
- Наличност: Външен склад (по заявка)
- По заявка — доставка 3–7 работни дни
-
571.24 € / 1,117.25 лв.
- Без данък: 476.03 € / 931.04 лв.
СПЕЦИАЛНА
ОФЕРТА
Ограничено
ОФЕРТА
Ограничено
НИСКИ
ЦЕНИ
Икономия
ЦЕНИ
Икономия
ВИСОКО
КАЧЕСТВО
Проверени
КАЧЕСТВО
Проверени
ДОВЕРИЕ
ПЛАЩАНЕ
Сигурно
ПЛАЩАНЕ
Сигурно

