Основна информация
| Производител | TEAM |
|---|---|
| Part Number | TED516G5200C4201 |
| EAN / Код | TED516G5200C4201 |
| Гаранция | 96 месеца |
| Ключови характеристики | TEAM_GROUP DESKTOP 16GB DDR5 5200MHZ |
Технически характеристики
| Vendor_url | https://www.teamgroupinc.com/en/catalog/act.php?act=2&index_id=219 |
|---|---|
| Type | DDR5 |
| Capacity | 16 GB |
| Form factor | DDR5 288 Pin Non-ECC Unbuffered DIMM |
| Speed | 5200 |
| CAS latency | CL42-42-42-84 |
| Voltage | 1.1V |
| Warranty | 96 Months |
Наличност: Артикулът е наличен по заявка от Външен склад. Свържете се с нас.
| Технически характеристики | |
| Capacity | 16 GB |
| CAS latency | CL42-42-42-84 |
| Form factor | DDR5 288 Pin Non-ECC Unbuffered DIMM |
| Speed | 5200 |
| Type | DDR5 |
| Vendor_url | https://www.teamgroupinc.com/en/catalog/act.php?act=2&index_id=219 |
| Voltage | 1.1V |
| Warranty | 96 Months |
16G DDR5 5200 TEAM ELITE
- Производител: TEAM
- Код на продукта: TED516G5200C4201
- Наличност: Външен склад (по заявка)
- По заявка — доставка 3–7 работни дни
-
256.60 € / 501.86 лв.
- Без данък: 213.83 € / 418.22 лв.
СПЕЦИАЛНА
ОФЕРТА
Ограничено
ОФЕРТА
Ограничено
НИСКИ
ЦЕНИ
Икономия
ЦЕНИ
Икономия
ВИСОКО
КАЧЕСТВО
Проверени
КАЧЕСТВО
Проверени
ДОВЕРИЕ
ПЛАЩАНЕ
Сигурно
ПЛАЩАНЕ
Сигурно

