Основна информация
| Производител | KINGSTON |
|---|---|
| Part Number | KF432C16BBK2/32 |
| EAN / Код | 0740617319842 |
| Гаранция | 96 месеца |
| Ключови характеристики | KINGSTON DESKTOP 2X16GB DDR4 3200MHZ KIT HEAT_SINK |
Технически характеристики
| Vendor_url | https://www.kingston.com/dataSheets/KF432C16BBK2_32.pdf |
|---|---|
| Type | DDR4 |
| Capacity | 32 GB |
| Form factor | 288-Pin DIMM Kit |
| Kit of | 2 X 16 GB |
| Speed | 3200 |
| CAS latency | CL16 |
| Voltage | 1.35V |
| Warranty | 96 Months |
Наличност: Артикулът е наличен по заявка от Външен склад. Свържете се с нас.
| Технически характеристики | |
| Capacity | 32 GB |
| CAS latency | CL16 |
| Form factor | 288-Pin DIMM Kit |
| Kit of | 2 X 16 GB |
| Speed | 3200 |
| Type | DDR4 |
| Vendor_url | https://www.kingston.com/dataSheets/KF432C16BBK2_32.pdf |
| Voltage | 1.35V |
| Warranty | 96 Months |
2X16G DDR4 3200 KINGST BEAST
- Производител: KINGSTON
- Код на продукта: KF432C16BBK2/32
- Наличност: Външен склад (по заявка)
- По заявка — доставка 3–7 работни дни
-
585.37 € / 1,144.88 лв.
- Без данък: 487.81 € / 954.06 лв.
СПЕЦИАЛНА
ОФЕРТА
Ограничено
ОФЕРТА
Ограничено
НИСКИ
ЦЕНИ
Икономия
ЦЕНИ
Икономия
ВИСОКО
КАЧЕСТВО
Проверени
КАЧЕСТВО
Проверени
ДОВЕРИЕ
ПЛАЩАНЕ
Сигурно
ПЛАЩАНЕ
Сигурно

