Основна информация
| Производител | KINGSTON |
|---|---|
| Part Number | KF552C40BB-16 |
| EAN / Код | KF552C40BB-16 |
| Гаранция | 96 месеца |
| Ключови характеристики | KINGSTON DESKTOP 16GB DDR5 5200MHZ HEAT SINK |
Технически характеристики
| Vendor_url | https://www.kingston.com/en/memory/gaming/kingston-fury-beast-ddr5-memory?speed=5200mhz&total%20(kit)%20capacity=16gb&kit=single%20module&dram%20density=16gbit |
|---|---|
| Type | DDR5 |
| Capacity | 16 GB |
| Speed | 5200 |
| Voltage | 1.25V |
| Warranty | 96 Months |
Наличност: Артикулът е наличен по заявка от Външен склад. Свържете се с нас.
| Технически характеристики | |
| Capacity | 16 GB |
| Speed | 5200 |
| Type | DDR5 |
| Vendor_url | https://www.kingston.com/en/memory/gaming/kingston-fury-beast-ddr5-memory?speed=5200mhz&total%20(kit)%20capacity=16gb&kit=single%20module&dram%20density=16gbit |
| Voltage | 1.25V |
| Warranty | 96 Months |
16G DDR5 5200 KING FURY BEAST
- Производител: KINGSTON
- Код на продукта: KF552C40BB-16
- Наличност: Външен склад (по заявка)
- По заявка — доставка 3–7 работни дни
-
279.01 € / 545.69 лв.
- Без данък: 232.50 € / 454.74 лв.
СПЕЦИАЛНА
ОФЕРТА
Ограничено
ОФЕРТА
Ограничено
НИСКИ
ЦЕНИ
Икономия
ЦЕНИ
Икономия
ВИСОКО
КАЧЕСТВО
Проверени
КАЧЕСТВО
Проверени
ДОВЕРИЕ
ПЛАЩАНЕ
Сигурно
ПЛАЩАНЕ
Сигурно

