Основна информация
| Производител | ADATA |
|---|---|
| Part Number | AX5U6000C3016G-SLABRBK |
| EAN / Код | 4711085944870 |
| Гаранция | 99 месеца |
| Ключови характеристики | XPG DESKTOP 16GB DDR5 6000MHZ HEAT_SINK RGB |
Технически характеристики
| Vendor_url | https://webapi3.adata.com/storage/downloadfile/datasheet_xpg_lancer_blade_rgb_ddr5_memory_v2.pdf |
|---|---|
| Type | DDR5 |
| Capacity | 16 GB |
| Form factor | U-DIMM |
| Speed | 6000 |
| CAS latency | CL 30-40-40 |
| Voltage | 1.35-1.4V |
| Warranty | 99 Months |
Наличност: Артикулът е наличен по заявка от Външен склад. Свържете се с нас.
| Технически характеристики | |
| Capacity | 16 GB |
| CAS latency | CL 30-40-40 |
| Form factor | U-DIMM |
| Speed | 6000 |
| Type | DDR5 |
| Vendor_url | https://webapi3.adata.com/storage/downloadfile/datasheet_xpg_lancer_blade_rgb_ddr5_memory_v2.pdf |
| Voltage | 1.35-1.4V |
| Warranty | 99 Months |
16G DDR5 6000 XPG BLADE RGB BK
- Производител: ADATA
- Код на продукта: AX5U6000C3016G-SLABRBK
- Наличност: Външен склад (по заявка)
- По заявка — доставка 3–7 работни дни
-
315.98 € / 618.01 лв.
- Без данък: 263.32 € / 515.01 лв.
СПЕЦИАЛНА
ОФЕРТА
Ограничено
ОФЕРТА
Ограничено
НИСКИ
ЦЕНИ
Икономия
ЦЕНИ
Икономия
ВИСОКО
КАЧЕСТВО
Проверени
КАЧЕСТВО
Проверени
ДОВЕРИЕ
ПЛАЩАНЕ
Сигурно
ПЛАЩАНЕ
Сигурно

