Основна информация
| Производител | ADATA |
|---|---|
| Part Number | AX4U320016G16A-DTBKD35G |
| EAN / Код | 4711085943323 |
| Гаранция | 99 месеца |
| Ключови характеристики | XPG DESKTOP 2X16GB DDR4 3200MHZ KIT HEAT_SINK RGB |
Технически характеристики
| Vendor_url | https://webapi3.adata.com/storage/downloadfile/datasheet_xpg_gammix_d35_ddr4_memory.pdf |
|---|---|
| Type | DDR4 |
| Capacity | 32 GB |
| Kit of | 2 X 16 GB |
| Speed | 3200 |
| CAS latency | CL 16-20-20 |
| Voltage | 1.35V |
| Warranty | 96 Months |
Наличност: Артикулът е наличен по заявка от Външен склад. Свържете се с нас.
| Технически характеристики | |
| Capacity | 32 GB |
| CAS latency | CL 16-20-20 |
| Kit of | 2 X 16 GB |
| Speed | 3200 |
| Type | DDR4 |
| Vendor_url | https://webapi3.adata.com/storage/downloadfile/datasheet_xpg_gammix_d35_ddr4_memory.pdf |
| Voltage | 1.35V |
| Warranty | 96 Months; 99 Months |
2X16G DDR4 3200 XPG D35G
- Производител: ADATA
- Код на продукта: AX4U320016G16A-DTBKD35G
- Наличност: Външен склад (по заявка)
- По заявка — доставка 3–7 работни дни
-
407.88 € / 797.74 лв.
- Без данък: 339.90 € / 664.78 лв.
СПЕЦИАЛНА
ОФЕРТА
Ограничено
ОФЕРТА
Ограничено
НИСКИ
ЦЕНИ
Икономия
ЦЕНИ
Икономия
ВИСОКО
КАЧЕСТВО
Проверени
КАЧЕСТВО
Проверени
ДОВЕРИЕ
ПЛАЩАНЕ
Сигурно
ПЛАЩАНЕ
Сигурно


