Основна информация
| Производител | KINGSTON |
|---|---|
| Part Number | KVR32N22S8/16 |
| EAN / Код | 0740617310863 |
| Гаранция | 99 месеца |
| Ключови характеристики | KINGSTON DESKTOP 16GB DDR4 3200MHZ |
Технически характеристики
| Vendor_url | https://www.kingston.com/dataSheets/KVR32N22D8_16.pdf |
|---|---|
| Type | DDR4 |
| Capacity | 16 GB |
| Form factor | 288-Pin DIMM |
| Speed | 3200 |
| CAS latency | CL22 |
| Warranty | 96 Months |
Наличност: Артикулът е наличен по заявка от Външен склад. Свържете се с нас.
| Технически характеристики | |
| Capacity | 16 GB |
| CAS latency | CL22 |
| Form factor | 288-Pin DIMM |
| Speed | 3200 |
| Type | DDR4 |
| Vendor_url | https://www.kingston.com/dataSheets/KVR32N22D8_16.pdf |
| Warranty | 96 Months; 99 Months |
16G DDR4 3200 KINGSTON
- Производител: KINGSTON
- Код на продукта: KVR32N22S8/16
- Наличност: Външен склад (по заявка)
- По заявка — доставка 3–7 работни дни
-
292.01 € / 571.13 лв.
- Без данък: 243.34 € / 475.94 лв.
СПЕЦИАЛНА
ОФЕРТА
Ограничено
ОФЕРТА
Ограничено
НИСКИ
ЦЕНИ
Икономия
ЦЕНИ
Икономия
ВИСОКО
КАЧЕСТВО
Проверени
КАЧЕСТВО
Проверени
ДОВЕРИЕ
ПЛАЩАНЕ
Сигурно
ПЛАЩАНЕ
Сигурно

