Основна информация
| Производител | ADATA |
|---|---|
| Part Number | AX4U320016G16A-SBKD35 |
| EAN / Код | 4711085942838 |
| Гаранция | 99 месеца |
| Ключови характеристики | XPG DESKTOP 16GB DDR4 3200MHZ HEAT SINK |
Технически характеристики
| Vendor_url | https://www.xpg.com/en/xpg/dram-modules-gammix-d35-ddr4?tab=spec |
|---|---|
| Type | DDR4 |
| Capacity | 16 GB |
| Form factor | U-DIMM |
| Speed | 3200 |
| Voltage | 1.35V |
| Warranty | 96 Months |
Наличност: Артикулът е наличен по заявка от Външен склад. Свържете се с нас.
| Технически характеристики | |
| Capacity | 16 GB |
| Form factor | U-DIMM |
| Speed | 3200 |
| Type | DDR4 |
| Vendor_url | https://www.xpg.com/en/xpg/dram-modules-gammix-d35-ddr4?tab=spec |
| Voltage | 1.35V |
| Warranty | 96 Months; 99 Months |
16G DDR4 3200 XPG D35/BK
- Производител: ADATA
- Код на продукта: AX4U320016G16A-SBKD35
- Наличност: Външен склад (по заявка)
- По заявка — доставка 3–7 работни дни
-
203.59 € / 398.19 лв.
- Без данък: 169.66 € / 331.83 лв.
СПЕЦИАЛНА
ОФЕРТА
Ограничено
ОФЕРТА
Ограничено
НИСКИ
ЦЕНИ
Икономия
ЦЕНИ
Икономия
ВИСОКО
КАЧЕСТВО
Проверени
КАЧЕСТВО
Проверени
ДОВЕРИЕ
ПЛАЩАНЕ
Сигурно
ПЛАЩАНЕ
Сигурно


