Основна информация
| Производител | ADATA |
|---|---|
| Part Number | AD4U320016G22-SGN |
| Гаранция | 99 месеца |
Технически характеристики
| Vendor_url | https://www.adata.com/en/ |
|---|---|
| Manufacturer | ADATA |
| Type | DDR4 |
| Capacity | 16GB |
| Form factor | 288-pin U-DIMM |
| Speed | 3200 MHz |
| Voltage | 1.2V |
| Warranty | 99 Months |
Наличност: Артикулът е наличен по заявка от Външен склад. Свържете се с нас.
| Технически характеристики | |
| Capacity | 16GB |
| Form factor | 288-pin U-DIMM |
| Manufacturer | ADATA |
| Speed | 3200 MHz |
| Type | DDR4 |
| Vendor_url | https://www.adata.com/en/ |
| Voltage | 1.2V |
| Warranty | 99 Months |
16G DDR4 3200 ADATA PREMIER
- Производител: ADATA
- Код на продукта: AD4U320016G22-SGN
- Наличност: Външен склад (по заявка)
- По заявка — доставка 3–7 работни дни
-
198.22 € / 387.68 лв.
- Без данък: 165.18 € / 323.06 лв.
СПЕЦИАЛНА
ОФЕРТА
Ограничено
ОФЕРТА
Ограничено
НИСКИ
ЦЕНИ
Икономия
ЦЕНИ
Икономия
ВИСОКО
КАЧЕСТВО
Проверени
КАЧЕСТВО
Проверени
ДОВЕРИЕ
ПЛАЩАНЕ
Сигурно
ПЛАЩАНЕ
Сигурно

