Основна информация
| Производител | TEAM |
|---|---|
| Part Number | TED416G2666C1901 |
| EAN / Код | 0765441637016 |
| Гаранция | 96 месеца |
| Ключови характеристики | TEAM_GROUP DESKTOP 16GB DDR4 2666MHZ |
Технически характеристики
| Vendor_url | https://www.teamgroupinc.com/en/catalog/act.php?act=2&index_id=72 |
|---|---|
| Type | DDR4 |
| Capacity | 16 GB |
| Form factor | 288 Pin Unbuffered DIMM Non ECC |
| Speed | 2666 |
| Voltage | 1.2V |
| Warranty | 96 Months |
Наличност: Артикулът е наличен по заявка от Външен склад. Свържете се с нас.
| Технически характеристики | |
| Capacity | 16 GB |
| Form factor | 288 Pin Unbuffered DIMM Non ECC |
| Speed | 2666 |
| Type | DDR4 |
| Vendor_url | https://www.teamgroupinc.com/en/catalog/act.php?act=2&index_id=72 |
| Voltage | 1.2V |
| Warranty | 96 Months |
16G DDR4 2666 TEAM ELITE
- Производител: TEAM
- Код на продукта: TED416G2666C1901
- Наличност: Външен склад (по заявка)
- По заявка — доставка 3–7 работни дни
-
140.51 € / 274.82 лв.
- Без данък: 117.09 € / 229.01 лв.
СПЕЦИАЛНА
ОФЕРТА
Ограничено
ОФЕРТА
Ограничено
НИСКИ
ЦЕНИ
Икономия
ЦЕНИ
Икономия
ВИСОКО
КАЧЕСТВО
Проверени
КАЧЕСТВО
Проверени
ДОВЕРИЕ
ПЛАЩАНЕ
Сигурно
ПЛАЩАНЕ
Сигурно

