Основна информация
| Производител | TEAM |
|---|---|
| Part Number | TF3D48G3200HC16C01 |
| EAN / Код | M67D0326G260-0020000 |
| Гаранция | 96 месеца |
| Ключови характеристики | TEAM GROUP 8GB DDR4 3200MHZ HEAT SINK RGB |
Технически характеристики
| Vendor_url | https://www.teamgroupinc.com/en/product/delta-rgb-ddr4 |
|---|---|
| Type | DDR4 |
| Capacity | 8 GB |
| Speed | 3200 |
| CAS latency | CL16-18-18-38 |
| Voltage | 1.35V |
| Warranty | 96 Months |
Наличност: Артикулът е наличен по заявка от Външен склад. Свържете се с нас.
| Технически характеристики | |
| Capacity | 8 GB |
| CAS latency | CL16-18-18-38 |
| Speed | 3200 |
| Type | DDR4 |
| Vendor_url | https://www.teamgroupinc.com/en/product/delta-rgb-ddr4 |
| Voltage | 1.35V |
| Warranty | 96 Months |
8G DDR4 3200 TEAM DELTA R BLCK
- Производител: TEAM
- Код на продукта: TF3D48G3200HC16C01
- Наличност: Външен склад (по заявка)
- По заявка — доставка 3–7 работни дни
-
85.83 € / 167.86 лв.
- Без данък: 71.52 € / 139.89 лв.
СПЕЦИАЛНА
ОФЕРТА
Ограничено
ОФЕРТА
Ограничено
НИСКИ
ЦЕНИ
Икономия
ЦЕНИ
Икономия
ВИСОКО
КАЧЕСТВО
Проверени
КАЧЕСТВО
Проверени
ДОВЕРИЕ
ПЛАЩАНЕ
Сигурно
ПЛАЩАНЕ
Сигурно

