Основна информация
| Производител | TEAM |
|---|---|
| Part Number | TED48G3200C2201 |
| EAN / Код | 0765441647787 |
| Гаранция | 96 месеца |
| Ключови характеристики | TEAM_GROUP 8GB DDR4 3200MHZ |
Технически характеристики
| Vendor_url | https://www.teamgroupinc.com/en/product/elite-u-dimm-ddr4 |
|---|---|
| Part number / Product code | TED48G3200C2201 |
| Capacity | 8GB |
| Form factor | U-DIMM DDR4 |
| Speed | 3200MHZ |
| CAS latency | CL22-22-22-52 |
| Voltage | 1.2V |
| Warranty | 96 Months |
Наличност: Артикулът е наличен по заявка от Външен склад. Свържете се с нас.
| Технически характеристики | |
| Capacity | 8GB |
| CAS latency | CL22-22-22-52 |
| Form factor | U-DIMM DDR4 |
| Part number / Product code | TED48G3200C2201 |
| Speed | 3200MHZ |
| Vendor_url | https://www.teamgroupinc.com/en/product/elite-u-dimm-ddr4 |
| Voltage | 1.2V |
| Warranty | 96 Months |
8G DDR4 3200 TEAM ELITE
- Производител: TEAM
- Код на продукта: TED48G3200C2201
- Наличност: Външен склад (по заявка)
- По заявка — доставка 3–7 работни дни
-
78.99 € / 154.50 лв.
- Без данък: 65.83 € / 128.75 лв.
СПЕЦИАЛНА
ОФЕРТА
Ограничено
ОФЕРТА
Ограничено
НИСКИ
ЦЕНИ
Икономия
ЦЕНИ
Икономия
ВИСОКО
КАЧЕСТВО
Проверени
КАЧЕСТВО
Проверени
ДОВЕРИЕ
ПЛАЩАНЕ
Сигурно
ПЛАЩАНЕ
Сигурно

