Основна информация
| Производител | MSI |
|---|---|
| Part Number | 306-7ZWHA21-L80 |
| EAN / Код | 4711377345750 |
| Гаранция | 36 месеца |
Технически характеристики
| Vendor_url | https://www.msi.com/Air-Cooling/MAG-COREFROZR-AA13 |
|---|---|
| Manufacturer | MSI |
| Bearing | Rifle Bearing |
| Dimensions | 120 x 120 x 25 mm |
| Rotation speed [RPM] | 510~2070 RPM ± 200 RPM (10%) |
| Maximum air flow [CFM] | 62.6 |
| Acoustical noise [dB (A)] | 30.11dBA (MAX34.1) |
| Max. pressure [mm H2O] | 2.36 mm |
| MTBF [Hours] | 40,000 hrs@40℃ |
| Input [Watt] | Fan Rated Current: 0.15A(Max:0.18A);Fan Power Consumption: 1.44W(Max:2.16W) |
| Warranty | 36 Months |
Наличност: Артикулът е наличен по заявка от Външен склад. Свържете се с нас.
| Технически характеристики | |
| Acoustical noise [dB (A)] | 30.11dBA (MAX34.1) |
| Bearing | Rifle Bearing |
| Dimensions | 120 x 120 x 25 mm |
| Input [Watt] | Fan Rated Current: 0.15A(Max:0.18A);Fan Power Consumption: 1.44W(Max:2.16W) |
| Manufacturer | MSI |
| Max. pressure [mm H2O] | 2.36 mm |
| Maximum air flow [CFM] | 62.6 |
| MTBF [Hours] | 40,000 hrs@40℃ |
| Rotation speed [RPM] | 510~2070 RPM ± 200 RPM (10%) |
| Vendor_url | https://www.msi.com/Air-Cooling/MAG-COREFROZR-AA13 |
| Warranty | 36 Months |
MSI MAG COREFROZR AA13 WHITE
- Производител: MSI
- Код на продукта: 306-7ZWHA21-L80
- Наличност: Външен склад (по заявка)
- По заявка — доставка 3–7 работни дни
-
32.94 € / 64.43 лв.
- Без данък: 27.45 € / 53.69 лв.
СПЕЦИАЛНА
ОФЕРТА
Ограничено
ОФЕРТА
Ограничено
НИСКИ
ЦЕНИ
Икономия
ЦЕНИ
Икономия
ВИСОКО
КАЧЕСТВО
Проверени
КАЧЕСТВО
Проверени
ДОВЕРИЕ
ПЛАЩАНЕ
Сигурно
ПЛАЩАНЕ
Сигурно


