Основна информация
| Производител | OTHER |
|---|---|
| Part Number | FREEZER 8A |
| EAN / Код | FREEZER 8A |
| Гаранция | 72 месеца |
Технически характеристики
| Manufacturer | ARCTIC |
|---|---|
| Fan information | Fan Speed: 200 - 2300 RPM;CFM: 43.7 - 55;Type cooling: Air |
| Dimensions | 83 x 108 x 136 mm |
| Warranty | 72 Mounth |
Наличност: Артикулът е наличен по заявка от Външен склад. Свържете се с нас.
| Технически характеристики | |
| Dimensions | 83 x 108 x 136 mm |
| Fan information | Fan Speed: 200 - 2300 RPM;CFM: 43.7 - 55;Type cooling: Air |
| Manufacturer | ARCTIC |
| Warranty | 72 Mounth; 72 Months |
FREEZER 8A /AM4/AM5
- Производител: OTHER
- Код на продукта: FREEZER 8A
- Наличност: Външен склад (по заявка)
- По заявка — доставка 3–7 работни дни
-
18.57 € / 36.31 лв.
- Без данък: 15.47 € / 30.26 лв.
СПЕЦИАЛНА
ОФЕРТА
Ограничено
ОФЕРТА
Ограничено
НИСКИ
ЦЕНИ
Икономия
ЦЕНИ
Икономия
ВИСОКО
КАЧЕСТВО
Проверени
КАЧЕСТВО
Проверени
ДОВЕРИЕ
ПЛАЩАНЕ
Сигурно
ПЛАЩАНЕ
Сигурно





