Основна информация
| Производител | MSI |
|---|---|
| Part Number | 9S6-3PC3CM-048 |
| EAN / Код | 4711377128650 |
| Гаранция | 24 месеца |
| Ключови характеристики | MSI 27 FHD 100Hz IPS 1ms 16:9 HDMI D-SUB AUDIO |
Технически характеристики
| Vendor_url | https://www.msi.com/Business-Productivity-Monitor/PRO-MP275/Overview |
|---|---|
| Screen size | 27" |
| Screen type | IPS/ FHD/ Anti-glare |
| Refresh rate | 100Hz |
| Screen resolution | 1920 x 1080 |
| Screen aspect ratio | 16:9 |
| Pixel pitch | 0.311(H) x 0.311(V) |
| Color gamut | 93% (CIE 1976) |
| Brightness | 300 cd/m2 |
| Color saturation | 16.7M, 8 bits (6 bits + FRC) |
| Contrast | 1000:1 |
| Response time | 1ms (MPRT) / 4ms (GTG) |
| Viewing angle | 178°(H) / 178°(V) |
| I/O | 1x HDMI™ (1.4b);1x D-Sub (VGA);1x Line-in;1x Headphone-out;KENSINGTON LOCK: Yes |
| Audio | Speaker: 2x 2W |
| Mechanical design | Vesa Mounting: 100 x 100 mm;Tilt: -5° ~ 20° |
| Power adapter | Internal Power, 100~240V, 50~60Hz |
| Weight | 3.84kg |
| Dimensions | 612.1 x 456.8 x 207.2 mm |
| Warranty | 24 Months |
Наличност: Артикулът е наличен по заявка от Външен склад. Свържете се с нас.
| Технически характеристики | |
| Audio | Speaker: 2x 2W |
| Brightness | 300 cd/m2 |
| Color gamut | 93% (CIE 1976) |
| Color saturation | 16.7M, 8 bits (6 bits + FRC) |
| Contrast | 1000:1 |
| Dimensions | 612.1 x 456.8 x 207.2 mm |
| I/O | 1x HDMI™ (1.4b);1x D-Sub (VGA);1x Line-in;1x Headphone-out;KENSINGTON LOCK: Yes |
| Mechanical design | Vesa Mounting: 100 x 100 mm;Tilt: -5° ~ 20° |
| Pixel pitch | 0.311(H) x 0.311(V) |
| Power adapter | Internal Power, 100~240V, 50~60Hz |
| Refresh rate | 100Hz |
| Response time | 1ms (MPRT) / 4ms (GTG) |
| Screen aspect ratio | 16:9 |
| Screen resolution | 1920 x 1080 |
| Screen size | 27" |
| Screen type | IPS/ FHD/ Anti-glare |
| Vendor_url | https://www.msi.com/Business-Productivity-Monitor/PRO-MP275/Overview |
| Viewing angle | 178°(H) / 178°(V) |
| Warranty | 24 Months |
| Weight | 3.84kg |
MSI 27 PRO MP275
- Производител: MSI
- Код на продукта: 9S6-3PC3CM-048
- Наличност: Външен склад (по заявка)
- По заявка — доставка 3–7 работни дни
-
103.38 € / 202.19 лв.
- Без данък: 86.15 € / 168.49 лв.
СПЕЦИАЛНА
ОФЕРТА
Ограничено
ОФЕРТА
Ограничено
НИСКИ
ЦЕНИ
Икономия
ЦЕНИ
Икономия
ВИСОКО
КАЧЕСТВО
Проверени
КАЧЕСТВО
Проверени
ДОВЕРИЕ
ПЛАЩАНЕ
Сигурно
ПЛАЩАНЕ
Сигурно






