Основна информация
| Производител | MSI |
|---|---|
| Part Number | 9S6-3PB4CH-242 |
| EAN / Код | 4711377035101 |
| Гаранция | 24 месеца |
| Ключови характеристики | MSI 27 FHD 100Hz IPS 1ms 16:9 HDMI DP D-SUB AUDIO FFREE |
Технически характеристики
| Vendor_url | https://www.msi.com/Business-Productivity-Monitor/PRO-MP273A/Specification |
|---|---|
| Screen size | 27 `` |
| Screen type | FHD/IPS/Anti-glare |
| Refresh rate | 100Hz |
| Screen resolution | 1920 X 1080 |
| Pixel pitch | 0.3114(H) x 0.3114(V) |
| Color gamut | 106% (CIE 1976) |
| Contrast | 1000:1 |
| Response time | 1ms (MPRT) / 4ms (GTG) |
| Viewing angle | 178°(H) / 178°(V) |
| I/O | 1x DisplayPort (1.2a); 1x HDMI™ (1.4b); 1x D-Sub (VGA); 1x Line-in |
| Audio | 2x 3W |
| Mechanical design | VESA:75 x 75 mm |
| Weight | 3.90 kg |
| Dimensions | 613.50 x 462.60 x 182 mm |
| Warranty | 24 Months |
Наличност: Артикулът е наличен по заявка от Външен склад. Свържете се с нас.
| Технически характеристики | |
| Audio | 2x 3W |
| Color gamut | 106% (CIE 1976) |
| Contrast | 1000:1 |
| Dimensions | 613.50 x 462.60 x 182 mm |
| I/O | 1x DisplayPort (1.2a); 1x HDMI™ (1.4b); 1x D-Sub (VGA); 1x Line-in |
| Mechanical design | VESA:75 x 75 mm |
| Pixel pitch | 0.3114(H) x 0.3114(V) |
| Refresh rate | 100Hz |
| Response time | 1ms (MPRT) / 4ms (GTG) |
| Screen resolution | 1920 X 1080 |
| Screen size | 27 `` |
| Screen type | FHD/IPS/Anti-glare |
| Vendor_url | https://www.msi.com/Business-Productivity-Monitor/PRO-MP273A/Specification |
| Viewing angle | 178°(H) / 178°(V) |
| Warranty | 24 Months |
| Weight | 3.90 kg |
MSI 27 PRO MP273A
- Производител: MSI
- Код на продукта: 9S6-3PB4CH-242
- Наличност: Външен склад (по заявка)
- По заявка — доставка 3–7 работни дни
-
123.04 € / 240.64 лв.
- Без данък: 102.53 € / 200.54 лв.
СПЕЦИАЛНА
ОФЕРТА
Ограничено
ОФЕРТА
Ограничено
НИСКИ
ЦЕНИ
Икономия
ЦЕНИ
Икономия
ВИСОКО
КАЧЕСТВО
Проверени
КАЧЕСТВО
Проверени
ДОВЕРИЕ
ПЛАЩАНЕ
Сигурно
ПЛАЩАНЕ
Сигурно






