Основна информация
| Производител | MSI |
|---|---|
| Part Number | 9S6-3CE11M-038 |
| EAN / Код | 4711377186537 |
| Гаранция | 36 месеца |
| Ключови характеристики | MSI 27 FHD 180Hz VA 0.5ms 16:9 HDMI DP CURVED |
Технически характеристики
| Vendor_url | https://www.msi.com/Monitor/MAG-27C6F/Specification |
|---|---|
| Screen size | 27 `` |
| Refresh rate | 180Hz |
| Screen resolution | 1920 x 1080 |
| Pixel pitch | 0.3114(H) x 0.3114(V) |
| Brightness | 250 (Typ.) |
| Color saturation | 1.07B , 10 bits (8 bits + FRC) |
| Contrast | 3000:1 (Typ.) |
| Response time | 0.5ms (GtG, Min.) |
| Viewing angle | 178° (H) / 178° (V) |
| Signal frequency | 53.04kHz-199.08kHz/48Hz-180Hz |
| I/O | 1 x DisplayPort 1.2a; 2 x HDMI™ 2.0b (FHD@180Hz); 1 x Headphone Out |
| Mechanical design | ADJUSTMENT (TILT):-5° ~ 20°; VESA MOUNTING:100 x 100 mm |
| Curvature | Curve 1500R |
| Warranty | 36 Months |
Наличност: Артикулът е наличен по заявка от Външен склад. Свържете се с нас.
| Технически характеристики | |
| Brightness | 250 (Typ.) |
| Color saturation | 1.07B , 10 bits (8 bits + FRC) |
| Contrast | 3000:1 (Typ.) |
| Curvature | Curve 1500R |
| I/O | 1 x DisplayPort 1.2a; 2 x HDMI™ 2.0b (FHD@180Hz); 1 x Headphone Out |
| Mechanical design | ADJUSTMENT (TILT):-5° ~ 20°; VESA MOUNTING:100 x 100 mm |
| Pixel pitch | 0.3114(H) x 0.3114(V) |
| Refresh rate | 180Hz |
| Response time | 0.5ms (GtG, Min.) |
| Screen resolution | 1920 x 1080 |
| Screen size | 27 `` |
| Signal frequency | 53.04kHz-199.08kHz/48Hz-180Hz |
| Vendor_url | https://www.msi.com/Monitor/MAG-27C6F/Specification |
| Viewing angle | 178° (H) / 178° (V) |
| Warranty | 36 Months |
MSI 27 MAG 27C6F
- Производител: MSI
- Код на продукта: 9S6-3CE11M-038
- Наличност: Външен склад (по заявка)
- По заявка — доставка 3–7 работни дни
-
171.77 € / 335.96 лв.
- Без данък: 143.14 € / 279.97 лв.
СПЕЦИАЛНА
ОФЕРТА
Ограничено
ОФЕРТА
Ограничено
НИСКИ
ЦЕНИ
Икономия
ЦЕНИ
Икономия
ВИСОКО
КАЧЕСТВО
Проверени
КАЧЕСТВО
Проверени
ДОВЕРИЕ
ПЛАЩАНЕ
Сигурно
ПЛАЩАНЕ
Сигурно




