Основна информация
| Производител | MSI |
|---|---|
| Part Number | 9S6-3BC01M-027 |
| EAN / Код | 4711377142670 |
| Гаранция | 36 месеца |
| Ключови характеристики | MSI 24.5 FHD 180Hz IPS 1ms 16:9 HDMI DP REESYNC |
Технически характеристики
| Vendor_url | https://www.msi.com/Monitor/G255F/Specification |
|---|---|
| Screen size | 24.50 `` |
| Screen type | FHD/IPS/Anti-glare |
| Refresh rate | 180Hz |
| Screen resolution | 1920 x 1080 |
| Pixel pitch | 0.27156(H)x0.27156(V) |
| Brightness | 300 |
| Color saturation | 16.7M (8bits) |
| Contrast | 1000:1 |
| Response time | 1ms (GtG) |
| Viewing angle | 178° (H) / 178° (V) |
| Signal frequency | 52.7KHz-198KHz / 48-180Hz(V) |
| I/O | 1x Display Port (1.2a); 2x HDMI™ (2.0b); 1x Headphone out |
| Mechanical design | ADJUSTMENT (TILT):-5° ~ 20°; VESA MOUNTING:100 X 100 mm |
| Curvature | Flat |
| Dimensions | 557.1 x 220.1 x 418.5 mm |
| Warranty | 36 Months |
Наличност: Артикулът е наличен по заявка от Външен склад. Свържете се с нас.
| Технически характеристики | |
| Brightness | 300 |
| Color saturation | 16.7M (8bits) |
| Contrast | 1000:1 |
| Curvature | Flat |
| Dimensions | 557.1 x 220.1 x 418.5 mm |
| I/O | 1x Display Port (1.2a); 2x HDMI™ (2.0b); 1x Headphone out |
| Mechanical design | ADJUSTMENT (TILT):-5° ~ 20°; VESA MOUNTING:100 X 100 mm |
| Pixel pitch | 0.27156(H)x0.27156(V) |
| Refresh rate | 180Hz |
| Response time | 1ms (GtG) |
| Screen resolution | 1920 x 1080 |
| Screen size | 24.50 `` |
| Screen type | FHD/IPS/Anti-glare |
| Signal frequency | 52.7KHz-198KHz / 48-180Hz(V) |
| Vendor_url | https://www.msi.com/Monitor/G255F/Specification |
| Viewing angle | 178° (H) / 178° (V) |
| Warranty | 36 Months |
MSI 24.5 G255F
- Производител: MSI
- Код на продукта: 9S6-3BC01M-027
- Наличност: Външен склад (по заявка)
- По заявка — доставка 3–7 работни дни
-
142.31 € / 278.33 лв.
- Без данък: 118.59 € / 231.94 лв.
СПЕЦИАЛНА
ОФЕРТА
Ограничено
ОФЕРТА
Ограничено
НИСКИ
ЦЕНИ
Икономия
ЦЕНИ
Икономия
ВИСОКО
КАЧЕСТВО
Проверени
КАЧЕСТВО
Проверени
ДОВЕРИЕ
ПЛАЩАНЕ
Сигурно
ПЛАЩАНЕ
Сигурно




