Основна информация
| Производител | MSI |
|---|---|
| Part Number | 9S6-3BA9CH-059 |
| EAN / Код | 4711377087957 |
| Гаранция | 24 месеца |
| Ключови характеристики | MSI 23.8 FHD 100Hz VA 1ms 16:9 HDMI DP |
Технически характеристики
| Vendor_url | https://www.msi.com/Business-Productivity-Monitor/PRO-MP2412 |
|---|---|
| Screen size | 23.8" |
| Screen type | FHD/ VA/ Anti-glare |
| Refresh rate | 100Hz |
| Screen resolution | 1920 x 1080 |
| Screen aspect ratio | 16:9 |
| Pixel pitch | 0.2745(H) x 0.2745(V) |
| Color gamut | 113% (CIE 1976) |
| Brightness | 300 cd/m2 |
| Color saturation | 16.7M |
| Contrast | 4000:1 |
| Response time | 1ms (MPRT) / 4ms (GTG) |
| Viewing angle | 178° / 178° |
| I/O | Video ports 1x HDMI™ (1.4b), 1x DP (1.2a)’ |
| Mechanical design | Vesa Mounting 75 x 75 mm |
| Weight | 2.9 kg |
| Dimensions | 541.9 x 182.0 x 428.5 mm |
Наличност: Артикулът е наличен по заявка от Външен склад. Свържете се с нас.
| Технически характеристики | |
| Brightness | 300 cd/m2 |
| Color gamut | 113% (CIE 1976) |
| Color saturation | 16.7M |
| Contrast | 4000:1 |
| Dimensions | 541.9 x 182.0 x 428.5 mm |
| I/O | Video ports 1x HDMI™ (1.4b), 1x DP (1.2a)’ |
| Mechanical design | Vesa Mounting 75 x 75 mm |
| Pixel pitch | 0.2745(H) x 0.2745(V) |
| Refresh rate | 100Hz |
| Response time | 1ms (MPRT) / 4ms (GTG) |
| Screen aspect ratio | 16:9 |
| Screen resolution | 1920 x 1080 |
| Screen size | 23.8" |
| Screen type | FHD/ VA/ Anti-glare |
| Vendor_url | https://www.msi.com/Business-Productivity-Monitor/PRO-MP2412 |
| Viewing angle | 178° / 178° |
| Warranty | 24 Months |
| Weight | 2.9 kg |
MSI 24 PRO MP2412
- Производител: MSI
- Код на продукта: 9S6-3BA9CH-059
- Наличност: Външен склад (по заявка)
- По заявка — доставка 3–7 работни дни
-
90.32 € / 176.65 лв.
- Без данък: 75.27 € / 147.21 лв.
СПЕЦИАЛНА
ОФЕРТА
Ограничено
ОФЕРТА
Ограничено
НИСКИ
ЦЕНИ
Икономия
ЦЕНИ
Икономия
ВИСОКО
КАЧЕСТВО
Проверени
КАЧЕСТВО
Проверени
ДОВЕРИЕ
ПЛАЩАНЕ
Сигурно
ПЛАЩАНЕ
Сигурно





