Основна информация
| Производител | MSI |
|---|---|
| Part Number | 9S7-17L791-289 |
| EAN / Код | 4711377423625 |
| Гаранция | 24 месеца |
| Ключови характеристики | MSI I7-14 16G RTX5060 1TB_SSD 17.3 QHD 240HZ M2 PCIE BLACK RGB_BACKLIT |
Технически характеристики
| Vendor_url | https://www.msi.com/Laptop/Katana-17-HX-B14WX/Overview |
|---|---|
| Manufacturer | MSI |
| CPU model | Intel® Core™ i7-14650HX Processor |
| Memory size | 16GB |
| Memory type | DDR5-5600 |
| Graphics | NVIDIA® GeForce RTX™ 5060 Laptop GPU, GDDR7 8GB |
| SSD | 1TB |
| Disk specifications | NVMe PCIe SSD Gen4x4 w/o DRAM |
| Screen size | 17.3" |
| Screen type | QHD 240Hz DCI-P3 100% typical |
| Screen resolution | 2560x1440 |
| Interface | 1x RJ45 1x Type-C (USB3.2 Gen2 / DisplayPort™/ Power Delivery 3.0) 3x Type-A USB3.2 Gen2 1x HDMI™ 2.1 (8K @ 60Hz / 4K @ 120Hz) |
| Wi-Fi | 802.11 ax Wi-Fi 6E |
| Bluetooth | 5.3 |
| Camera | HD type (30fps@720p) Webcam |
| Audio | 2x 2W Speaker 1x Mic-in/Headphone-out Combo Jack |
| Keyboard | 4-Zone RGB Gaming Keyboard with Copilot Key |
| OS | None |
| Security | Firmware Trusted Platform Module(fTPM) 2.0 |
| Battery | 4-Cell 75 Battery (Whr) |
| Color | Black |
| Power adapter | 240W adapter |
| Weight | 2.7 kg |
| Dimensions | 398 x 275.6 x 27.8 mm |
| Warranty | 24 Months |
Наличност: Артикулът е наличен по заявка от Външен склад. Свържете се с нас.
| Технически характеристики | |
| Audio | 2x 2W Speaker 1x Mic-in/Headphone-out Combo Jack |
| Battery | 4-Cell 75 Battery (Whr) |
| Bluetooth | 5.3 |
| Camera | HD type (30fps@720p) Webcam |
| Color | Black |
| CPU model | Intel® Core™ i7-14650HX Processor |
| Dimensions | 398 x 275.6 x 27.8 mm |
| Disk specifications | NVMe PCIe SSD Gen4x4 w/o DRAM |
| Graphics | NVIDIA® GeForce RTX™ 5060 Laptop GPU, GDDR7 8GB |
| Interface | 1x RJ45 1x Type-C (USB3.2 Gen2 / DisplayPort™/ Power Delivery 3.0) 3x Type-A USB3.2 Gen2 1x HDMI™ 2.1 (8K @ 60Hz / 4K @ 120Hz) |
| Keyboard | 4-Zone RGB Gaming Keyboard with Copilot Key |
| Manufacturer | MSI |
| Memory size | 16GB |
| Memory type | DDR5-5600 |
| OS | None |
| Power adapter | 240W adapter |
| Screen resolution | 2560x1440 |
| Screen size | 17.3" |
| Screen type | QHD 240Hz DCI-P3 100% typical |
| Security | Firmware Trusted Platform Module(fTPM) 2.0 |
| SSD | 1TB |
| Vendor_url | https://www.msi.com/Laptop/Katana-17-HX-B14WX/Overview |
| Warranty | 24 Months |
| Weight | 2.7 kg |
| Wi-Fi | 802.11 ax Wi-Fi 6E |
MSI KATANA 17 HX B14WFK-289XBG
- Производител: MSI
- Код на продукта: 9S7-17L791-289
- Наличност: Външен склад (по заявка)
- По заявка — доставка 3–7 работни дни
-
1,650.48 € / 3,228.06 лв.
- Без данък: 1,375.40 € / 2,690.05 лв.
СПЕЦИАЛНА
ОФЕРТА
Ограничено
ОФЕРТА
Ограничено
НИСКИ
ЦЕНИ
Икономия
ЦЕНИ
Икономия
ВИСОКО
КАЧЕСТВО
Проверени
КАЧЕСТВО
Проверени
ДОВЕРИЕ
ПЛАЩАНЕ
Сигурно
ПЛАЩАНЕ
Сигурно





