Основна информация
| Производител | MSI |
|---|---|
| Part Number | 9S7-182L72-047 |
| EAN / Код | 4711377313957 |
| Гаранция | 24 месеца |
| Ключови характеристики | MSI RAIDER R9-9 64G RTX5080 2TB_SSD 18 UHD+ 120HZ WIN11_HOME BLACK RGB_BACKLIT |
Технически характеристики
| Vendor_url | https://www.msi.com/Laptop/Raider-A18-HX-A9WX/Overview |
|---|---|
| Manufacturer | MSI |
| CPU model | AMD Ryzen™ 9 9955HX3D Processor |
| Memory size | 64GB (2x32GB) |
| Memory type | DDR5-5600 |
| Graphics | NVIDIA® GeForce RTX™ 5080 Laptop GPU, GDDR7 16GB |
| SSD | 2TB |
| Disk specifications | NVMe PCIe Gen4x4 SSD |
| Screen size | 18" |
| Screen type | UHD+ MiniLED, 120Hz, 100% DCI-P3 (Typ.), IPS-Level panel, 16:10 |
| Screen resolution | 3840x2400 |
| Interface | 2x Type-C (USB4® / DisplayPort™/ Power Delivery 3.1/ Thunderbolt™ 4 compatible);2x Type-A USB3.2 Gen1;1x Type-A USB3.2 Gen2;1x SD Express Card Reader;1x HDMI™ 2.1 (8K @ 60Hz / 4K @ 120Hz);1x RJ45 |
| LAN | 2.5GbE |
| Wi-Fi | AMD Wi-Fi 7 RZ717 |
| Bluetooth | 5.4 |
| Camera | IR FHD type (30fps@1080p) with HDR;3D Noise Reduction+ (3DNR+) |
| Audio | 4x 2W Speaker;2x 2W Woofer;1x Mic-in/Headphone-out Combo Jack |
| Keyboard | Per-Key RGB Gaming Keyboard by SteelSeries with Copilot Key |
| OS | Windows® 11 Home Advanced |
| Security | Fingerprint Security;Firmware Trusted Platform Module(fTPM) 2.0;Webcam Shutter;Kensington Lock;Microsoft Pluton Security Technology |
| Battery | 4 cell, 99.99Whr |
| Color | Core Black |
| Power adapter | 400W adapter |
| Weight | 3.6 kg |
| Dimensions | 404 x 307.5 x 24-32.05 mm |
| Warranty | 24 months hardware, 12 months battery |
Наличност: Артикулът е наличен по заявка от Външен склад. Свържете се с нас.
| Технически характеристики | |
| Audio | 4x 2W Speaker;2x 2W Woofer;1x Mic-in/Headphone-out Combo Jack |
| Battery | 4 cell, 99.99Whr |
| Bluetooth | 5.4 |
| Camera | IR FHD type (30fps@1080p) with HDR;3D Noise Reduction+ (3DNR+) |
| Color | Core Black |
| CPU model | AMD Ryzen™ 9 9955HX3D Processor |
| Dimensions | 404 x 307.5 x 24-32.05 mm |
| Disk specifications | NVMe PCIe Gen4x4 SSD |
| Graphics | NVIDIA® GeForce RTX™ 5080 Laptop GPU, GDDR7 16GB |
| Interface | 2x Type-C (USB4® / DisplayPort™/ Power Delivery 3.1/ Thunderbolt™ 4 compatible);2x Type-A USB3.2 Gen1;1x Type-A USB3.2 Gen2;1x SD Express Card Reader;1x HDMI™ 2.1 (8K @ 60Hz / 4K @ 120Hz);1x RJ45 |
| Keyboard | Per-Key RGB Gaming Keyboard by SteelSeries with Copilot Key |
| LAN | 2.5GbE |
| Manufacturer | MSI |
| Memory size | 64GB (2x32GB) |
| Memory type | DDR5-5600 |
| OS | Windows® 11 Home Advanced |
| Power adapter | 400W adapter |
| Screen resolution | 3840x2400 |
| Screen size | 18" |
| Screen type | UHD+ MiniLED, 120Hz, 100% DCI-P3 (Typ.), IPS-Level panel, 16:10 |
| Security | Fingerprint Security;Firmware Trusted Platform Module(fTPM) 2.0;Webcam Shutter;Kensington Lock;Microsoft Pluton Security Technology |
| SSD | 2TB |
| Vendor_url | https://www.msi.com/Laptop/Raider-A18-HX-A9WX/Overview |
| Warranty | 24 months hardware, 12 months battery; 24 Months |
| Weight | 3.6 kg |
| Wi-Fi | AMD Wi-Fi 7 RZ717 |
MSI RAIDER A18 HX A9WIG-047
- Производител: MSI
- Код на продукта: 9S7-182L72-047
- Наличност: Външен склад (по заявка)
- По заявка — доставка 3–7 работни дни
-
5,269.83 € / 10,306.90 лв.
- Без данък: 4,391.53 € / 8,589.08 лв.
СПЕЦИАЛНА
ОФЕРТА
Ограничено
ОФЕРТА
Ограничено
НИСКИ
ЦЕНИ
Икономия
ЦЕНИ
Икономия
ВИСОКО
КАЧЕСТВО
Проверени
КАЧЕСТВО
Проверени
ДОВЕРИЕ
ПЛАЩАНЕ
Сигурно
ПЛАЩАНЕ
Сигурно





