Основна информация
| Производител | LENOVO |
|---|---|
| Part Number | 21MV001NBM |
| EAN / Код | 0198153152421 |
| Гаранция | 36 месеца |
| Ключови характеристики | LENOVO R5-7 16G INT 256GB SSD M2 PCIE 14" WUXGA IPS AG BLACK KBLIGHT |
Технически характеристики
| Vendor_url | https://psref.lenovo.com/Detail/ThinkBook_14_G7_ARP?M=21MV001NBM |
|---|---|
| Manufacturer | Lenovo |
| Model | 21MV001NBM |
| CPU model | AMD Ryzen™ 5 7535HS (6C / 12T, 3.3 / 4.55GHz, 3MB L2 / 16MB L3) |
| Memory size | 16GB |
| Memory type | SO-DIMM DDR5-4800;Max Memory: Up to 64GB DDR5-4800 |
| Graphics | Integrated AMD Radeon™ 660M Graphics |
| SSD | 256GB |
| Disk specifications | SSD M.2 2242 PCIe® 4.0x4 NVMe® |
| Screen size | 14" |
| Screen type | WUXGA IPS 300nits Anti-glare, 45% NTSC |
| Screen resolution | 1920x1200 |
| Interface | 1x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1);1x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1), Always On;1x USB-C® (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2), with USB PD 3.0 and DisplayPort™ 1.4;1x USB-C® (USB4® 40Gbps), with USB PD 3.0 and DisplayPort™ 1.4;1x HDMI® 2.1, up to 4K/60Hz;1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm);1x Ethernet (RJ-45);1x SD card reader;Various docking solutions supported via USB-C® |
| LAN | 100/1000M (RJ-45) |
| Wi-Fi | Wi-Fi® 6E, 802.11ax 2x2 |
| Bluetooth | 5.3 |
| Camera | FHD 1080p + IR Hybrid with Privacy Shutter |
| Audio | High Definition (HD) Audio, Realtek® ALC3287 codec;Stereo speakers, 2W x2, Dolby Audio™;2x, Array |
| Keyboard | Backlit, Bulgarian;Buttonless Mylar® surface multi-touch touchpad, supports Precision TouchPad (PTP), 75 x 120 mm |
| Expansion slots | Two DDR5 SO-DIMM slots, dual-channel capable;Two M.2 2280 PCIe® 4.0 x4 slotsSD Card Reader |
| OS | None |
| Security | Firmware TPM 2.0 Enabled;Kensington® Nano Security Slot, 2.5 x 6 mm;Touch Style, Match-on-Chip, Integrated in Power Button;Camera privacy shutter;IR camera for Windows® Hello (facial recognition) |
| Battery | 45Wh |
| Color | Arctic Grey |
| Features | Modern Standby |
| Power adapter | 65W USB-C® (3-pin) |
| Weight | Starting at 1.38 kg |
| Dimensions | 313.5 x 224 x 16.9 mm |
| Warranty | 24 months hardware, 12 months battery |
Наличност: Артикулът е наличен по заявка от Външен склад. Свържете се с нас.
| Технически характеристики | |
| Audio | High Definition (HD) Audio, Realtek® ALC3287 codec;Stereo speakers, 2W x2, Dolby Audio™;2x, Array |
| Battery | 45Wh |
| Bluetooth | 5.3 |
| Camera | FHD 1080p + IR Hybrid with Privacy Shutter |
| Color | Arctic Grey |
| CPU model | AMD Ryzen™ 5 7535HS (6C / 12T, 3.3 / 4.55GHz, 3MB L2 / 16MB L3) |
| Dimensions | 313.5 x 224 x 16.9 mm |
| Disk specifications | SSD M.2 2242 PCIe® 4.0x4 NVMe® |
| Expansion slots | Two DDR5 SO-DIMM slots, dual-channel capable;Two M.2 2280 PCIe® 4.0 x4 slotsSD Card Reader |
| Features | Modern Standby |
| Graphics | Integrated AMD Radeon™ 660M Graphics |
| Interface | 1x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1);1x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1), Always On;1x USB-C® (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2), with USB PD 3.0 and DisplayPort™ 1.4;1x USB-C® (USB4® 40Gbps), with USB PD 3.0 and DisplayPort™ 1.4;1x HDMI® 2.1, up to 4K/60Hz;1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm);1x Ethernet (RJ-45);1x SD card reader;Various docking solutions supported via USB-C® |
| Keyboard | Backlit, Bulgarian;Buttonless Mylar® surface multi-touch touchpad, supports Precision TouchPad (PTP), 75 x 120 mm |
| LAN | 100/1000M (RJ-45) |
| Manufacturer | Lenovo |
| Memory size | 16GB |
| Memory type | SO-DIMM DDR5-4800;Max Memory: Up to 64GB DDR5-4800 |
| Model | 21MV001NBM |
| OS | None |
| Power adapter | 65W USB-C® (3-pin) |
| Screen resolution | 1920x1200 |
| Screen size | 14" |
| Screen type | WUXGA IPS 300nits Anti-glare, 45% NTSC |
| Security | Firmware TPM 2.0 Enabled;Kensington® Nano Security Slot, 2.5 x 6 mm;Touch Style, Match-on-Chip, Integrated in Power Button;Camera privacy shutter;IR camera for Windows® Hello (facial recognition) |
| SSD | 256GB |
| Vendor_url | https://psref.lenovo.com/Detail/ThinkBook_14_G7_ARP?M=21MV001NBM |
| Warranty | 24 months hardware, 12 months battery; 36 Months |
| Weight | Starting at 1.38 kg |
| Wi-Fi | Wi-Fi® 6E, 802.11ax 2x2 |
LENOVO TB 14 G7 / 21MV001NBM
- Производител: Lenovo
- Код на продукта: 21MV001NBM
- Наличност: Външен склад (по заявка)
- По заявка — доставка 3–7 работни дни
-
758.62 € / 1,483.74 лв.
- Без данък: 632.19 € / 1,236.45 лв.
СПЕЦИАЛНА
ОФЕРТА
Ограничено
ОФЕРТА
Ограничено
НИСКИ
ЦЕНИ
Икономия
ЦЕНИ
Икономия
ВИСОКО
КАЧЕСТВО
Проверени
КАЧЕСТВО
Проверени
ДОВЕРИЕ
ПЛАЩАНЕ
Сигурно
ПЛАЩАНЕ
Сигурно









