Основна информация
| Производител | ACER |
|---|---|
| Part Number | GP.BAG11.05V |
| EAN / Код | 4711121746932 |
| Гаранция | 24 месеца |
| Ключови характеристики | ACER ACCESSORIES BACKPACK |
Технически характеристики
| Vendor_url | https://store.acer.com/en-gb/predator-extreme-backpack-gp-bag11-05v |
|---|---|
| Manufacturer | ACER |
| Capacity | 25L+2.5L |
| Material | Polyester |
| Color | Black |
| Other | Zipper Puller: Plastic;Water Repellent:Trolley Strap;Adjustable Strap;Bottle Holder;Regulation List: ROHS 2.0 |
| Weight | 1000 g |
| Dimensions | 51 cm x 32cm x 19 cm |
| Warranty | 24 Months |
Наличност: Артикулът е наличен по заявка от Външен склад. Свържете се с нас.
| Технически характеристики | |
| Capacity | 25L+2.5L |
| Color | Black |
| Dimensions | 51 cm x 32cm x 19 cm |
| Manufacturer | ACER |
| Material | Polyester |
| Other | Zipper Puller: Plastic;Water Repellent:Trolley Strap;Adjustable Strap;Bottle Holder;Regulation List: ROHS 2.0 |
| Vendor_url | https://store.acer.com/en-gb/predator-extreme-backpack-gp-bag11-05v |
| Warranty | 24 Months |
| Weight | 1000 g |
ACER 16 PREDATOR EXTR BACKPACK
- Производител: Acer
- Код на продукта: GP.BAG11.05V
- Наличност: Външен склад (по заявка)
- По заявка — доставка 3–7 работни дни
-
74.29 € / 145.30 лв.
- Без данък: 61.91 € / 121.09 лв.
СПЕЦИАЛНА
ОФЕРТА
Ограничено
ОФЕРТА
Ограничено
НИСКИ
ЦЕНИ
Икономия
ЦЕНИ
Икономия
ВИСОКО
КАЧЕСТВО
Проверени
КАЧЕСТВО
Проверени
ДОВЕРИЕ
ПЛАЩАНЕ
Сигурно
ПЛАЩАНЕ
Сигурно







