Основна информация
| Производител | ACER |
|---|---|
| Part Number | GP.BAG11.02A |
| Гаранция | 24 месеца |
| Ключови характеристики | ACER ACCESSORIES BACKPACK |
Технически характеристики
| Vendor_url | https://www.acer.com/ac/bg/BG/content/home |
|---|---|
| Compatibility | 15.6`` notebook |
| Dimensions | 340 x 470 x 190 mm |
Наличност: Артикулът е наличен по заявка от Външен склад. Свържете се с нас.
| Технически характеристики | |
| Compatibility | 15.6`` notebook |
| Dimensions | 340 x 470 x 190 mm |
| Vendor_url | https://www.acer.com/ac/bg/BG/content/home |
| Warranty | 24 Months |
ACER 15.6 NITRO MF BACKPACK
- Производител: Acer
- Код на продукта: GP.BAG11.02A
- Наличност: Външен склад (по заявка)
- По заявка — доставка 3–7 работни дни
-
34.37 € / 67.23 лв.
- Без данък: 28.64 € / 56.02 лв.
СПЕЦИАЛНА
ОФЕРТА
Ограничено
ОФЕРТА
Ограничено
НИСКИ
ЦЕНИ
Икономия
ЦЕНИ
Икономия
ВИСОКО
КАЧЕСТВО
Проверени
КАЧЕСТВО
Проверени
ДОВЕРИЕ
ПЛАЩАНЕ
Сигурно
ПЛАЩАНЕ
Сигурно



