Основна информация
| Производител | ACER |
|---|---|
| Part Number | NH.QYHEX.002 |
| EAN / Код | 4711474587282 |
| Гаранция | 24 месеца |
| Ключови характеристики | ACER NITRO V14 AMD AI 9 365 32G RTX5060 1TB_SSD 18 WQXGA 165HZ M2 COMBO BLACK BACKLIT |
Технически характеристики
| Vendor_url | https://www.acer.com/us-en |
|---|---|
| Manufacturer | ACER |
| CPU model | AMD Ryzen™ AI 9 365 2 GHz base clock 24 MB |
| Memory size | 32GB (2x16GB) |
| Memory type | DDR5 RAM, Maximum RAM: Up to 32 GB DDR5 RAM (2x 16 GB soDIMM) |
| Graphics | NVIDIA® GeForce RTX™ 5060 8GB GDDR7 VRAM, 115 Graphic Power, 2312 Frequency |
| SSD | 1TB |
| Disk specifications | PCIe Gen4 NVMe Solid-State-Drive (SSD) |
| Screen size | 18" |
| Screen type | Acer ComfyView™ WQXGA IPS 165 Hz display with LED backlight (non-glare 16:10 |
| Screen resolution | 2560 x 1600 |
| Interface | 1x (HDMI 2.1);via USB Type-C (DP);3x (2x Type-A Gen 2 (1x with Power-Off USB Charging), 1x Type-C Gen 2);USB 2.0 1 x (Type-A);USB 4.0 1x (Type-C);Ethernet (RJ-45);MicroSD cardreader;1x 3.5 mm speaker/headphone/line-out (supports headsets with integrated microphone) |
| LAN | Killer™ Gigabit Ethernet E3100G |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6E (802.11 ax) |
| Bluetooth | 5.3 |
| Camera | FHD Webcam |
| Audio | DTS® X:Ultra Audio, Acer TrueHarmony, Acer Purified, AI noise reduction | compatible with Cortana with Voice;two built-in stereo speakers;three built-in microphones |
| Keyboard | Acer FineTip RGB keyboard with numpad;US International (QWERTY);Backlit keyboard: 4 Zone RGB;Multi-Gesture TouchPad (Microsoft Precision Touchpad certification) |
| OS | Linux (eShell);NitroSense™, Planet9, Acer LiveArt |
| Security | Kensington Lock;MSFT Pluton Security Processor Firmware TPM-solution |
| Battery | Li-Ion battery (4 cells / 90 Wh) |
| Color | Obsidian Black |
| Features | FHD webcam, A-cover made of aluminum, Vector heat pipe, dual fan cooling, quad-intake, quad-exhaust |
| NPU | AMD Ryzen™ AI (Up to 50 TOPS) |
| Power adapter | 230W adapter (50% PCR-plastic) |
| Weight | 3.02 kg |
| Dimensions | 400.90 x 310.30 x 25.45 mm |
| Warranty | 24 months hardware, 12 months battery |
Наличност: Артикулът е наличен по заявка от Външен склад. Свържете се с нас.
| Технически характеристики | |
| Audio | DTS® X:Ultra Audio, Acer TrueHarmony, Acer Purified, AI noise reduction | compatible with Cortana with Voice;two built-in stereo speakers;three built-in microphones |
| Battery | Li-Ion battery (4 cells / 90 Wh) |
| Bluetooth | 5.3 |
| Camera | FHD Webcam |
| Color | Obsidian Black |
| CPU model | AMD Ryzen™ AI 9 365 2 GHz base clock 24 MB |
| Dimensions | 400.90 x 310.30 x 25.45 mm |
| Disk specifications | PCIe Gen4 NVMe Solid-State-Drive (SSD) |
| Features | FHD webcam, A-cover made of aluminum, Vector heat pipe, dual fan cooling, quad-intake, quad-exhaust |
| Graphics | NVIDIA® GeForce RTX™ 5060 8GB GDDR7 VRAM, 115 Graphic Power, 2312 Frequency |
| Interface | 1x (HDMI 2.1);via USB Type-C (DP);3x (2x Type-A Gen 2 (1x with Power-Off USB Charging), 1x Type-C Gen 2);USB 2.0 1 x (Type-A);USB 4.0 1x (Type-C);Ethernet (RJ-45);MicroSD cardreader;1x 3.5 mm speaker/headphone/line-out (supports headsets with integrated microphone) |
| Keyboard | Acer FineTip RGB keyboard with numpad;US International (QWERTY);Backlit keyboard: 4 Zone RGB;Multi-Gesture TouchPad (Microsoft Precision Touchpad certification) |
| LAN | Killer™ Gigabit Ethernet E3100G |
| Manufacturer | ACER |
| Memory size | 32GB (2x16GB) |
| Memory type | DDR5 RAM, Maximum RAM: Up to 32 GB DDR5 RAM (2x 16 GB soDIMM) |
| NPU | AMD Ryzen™ AI (Up to 50 TOPS) |
| OS | Linux (eShell);NitroSense™, Planet9, Acer LiveArt |
| Power adapter | 230W adapter (50% PCR-plastic) |
| Screen resolution | 2560 x 1600 |
| Screen size | 18" |
| Screen type | Acer ComfyView™ WQXGA IPS 165 Hz display with LED backlight (non-glare 16:10 |
| Security | Kensington Lock;MSFT Pluton Security Processor Firmware TPM-solution |
| SSD | 1TB |
| Vendor_url | https://www.acer.com/us-en |
| Warranty | 24 months hardware, 12 months battery; 24 Months |
| Weight | 3.02 kg |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6E (802.11 ax) |
ACER AN18-61-R14D NITRO V14
- Производител: Acer
- Код на продукта: NH.QYHEX.002
- Наличност: Външен склад (по заявка)
- По заявка — доставка 3–7 работни дни
-
2,126.09 € / 4,158.27 лв.
- Без данък: 1,771.74 € / 3,465.22 лв.
СПЕЦИАЛНА
ОФЕРТА
Ограничено
ОФЕРТА
Ограничено
НИСКИ
ЦЕНИ
Икономия
ЦЕНИ
Икономия
ВИСОКО
КАЧЕСТВО
Проверени
КАЧЕСТВО
Проверени
ДОВЕРИЕ
ПЛАЩАНЕ
Сигурно
ПЛАЩАНЕ
Сигурно









