Основна информация
| Производител | ACER |
|---|---|
| Part Number | NX.DK6EX.004 |
| EAN / Код | 4711474866158 |
| Гаранция | 24 месеца |
Технически характеристики
| Vendor_url | https://www.acer.com/bg-bg/ |
|---|---|
| Manufacturer | Acer |
| Model | AL16-54P-54YH |
| CPU model | Intel® Core™ 5 processor 120U 1.4 GHz base clock (Up to 5.0 GHz max performance clock), 12 MB Intel® Smart Cache, 2 Performance-cores + 8 Efficient-cores / 12 Threads |
| Memory size | 16 GB |
| Memory type | LPDDR5 RAM, Maximum RAM Up to 16 GB DDR5 RAM (1x 16 GB soDIMM, expandable via maintenance flap) |
| Graphics | Intel® Graphics |
| SSD | 512 |
| Screen size | 16" |
| Screen type | Acer ComfyView™ WUXGA IPS Display with LED-Backlight; Display resolution in pixel 1.920 x 1.200; Aspect ratio 16:10 |
| Interface | 1x HDMI® 1.4; via USB Type-C; USB 3.2: 4x (2x Type-C Gen 2, 2x Type-A Gen 1) Audio port: 1x 3.5 mm speaker/headphone/line-out (supports headsets with integrated microphone) |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11a/b/g/n/acR2+ax) |
| Camera | Webcam FHD Webcam |
| Audio | Speaker two built-in stereo speakers; Microphone dual digital microphones |
| Keyboard | TBD, US International (QWERTY), Precision Touchpad |
| OS | Linux (eShell) |
| Security | Kensington Lock |
| Battery | Li-Ion Battery (58 Wh) |
| Color | Light Silver |
| Power adapter | USB Type-C 65W power adapter (50% PCRplastic) |
| Dimensions | 357.8 x 244.8 x 18.9 mm |
| Warranty | 24 Months |
Наличност: Артикулът е наличен по заявка от Външен склад. Свържете се с нас.
| Технически характеристики | |
| Audio | Speaker two built-in stereo speakers; Microphone dual digital microphones |
| Battery | Li-Ion Battery (58 Wh) |
| Camera | Webcam FHD Webcam |
| Color | Light Silver |
| CPU model | Intel® Core™ 5 processor 120U 1.4 GHz base clock (Up to 5.0 GHz max performance clock), 12 MB Intel® Smart Cache, 2 Performance-cores + 8 Efficient-cores / 12 Threads |
| Dimensions | 357.8 x 244.8 x 18.9 mm |
| Graphics | Intel® Graphics |
| Interface | 1x HDMI® 1.4; via USB Type-C; USB 3.2: 4x (2x Type-C Gen 2, 2x Type-A Gen 1) Audio port: 1x 3.5 mm speaker/headphone/line-out (supports headsets with integrated microphone) |
| Keyboard | TBD, US International (QWERTY), Precision Touchpad |
| Manufacturer | Acer |
| Memory size | 16 GB |
| Memory type | LPDDR5 RAM, Maximum RAM Up to 16 GB DDR5 RAM (1x 16 GB soDIMM, expandable via maintenance flap) |
| Model | AL16-54P-54YH |
| OS | Linux (eShell) |
| Power adapter | USB Type-C 65W power adapter (50% PCRplastic) |
| Screen size | 16" |
| Screen type | Acer ComfyView™ WUXGA IPS Display with LED-Backlight; Display resolution in pixel 1.920 x 1.200; Aspect ratio 16:10 |
| Security | Kensington Lock |
| SSD | 512 |
| Vendor_url | https://www.acer.com/bg-bg/ |
| Warranty | 24 Months |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11a/b/g/n/acR2+ax) |
ACER AL16-54P-54YH
- Производител: Acer
- Код на продукта: NX.DK6EX.004
- Наличност: Външен склад (по заявка)
- По заявка — доставка 3–7 работни дни
-
693.68 € / 1,356.72 лв.
- Без данък: 578.07 € / 1,130.60 лв.
СПЕЦИАЛНА
ОФЕРТА
Ограничено
ОФЕРТА
Ограничено
НИСКИ
ЦЕНИ
Икономия
ЦЕНИ
Икономия
ВИСОКО
КАЧЕСТВО
Проверени
КАЧЕСТВО
Проверени
ДОВЕРИЕ
ПЛАЩАНЕ
Сигурно
ПЛАЩАНЕ
Сигурно








