Основна информация
| Производител | ACER |
|---|---|
| Part Number | NX.JFVEX.009 |
| EAN / Код | 4711474424778 |
| Гаранция | 24 месеца |
Технически характеристики
| Vendor_url | https://www.acer.com/bg-bg/ |
|---|---|
| Manufacturer | ACER |
| Model | A14-52M-74BQ |
| CPU model | Intel® Core™ Ultra 7 processor 256V, 2.2 GHz (up to 4.8 GHz max. performance clock rate), 12 MB Intel® Smart Cache, 4 Performance-cores + 4 Low-power Efficient-cores / 8 Threads |
| Memory size | 16 GB |
| Memory type | LPDDR5X |
| Graphics | Intel® Arc™ Graphics 140V |
| SSD | 512 GB |
| Disk specifications | PCIe Gen4 NVMe Solid-State-Drive (SSD) |
| Screen size | 14" |
| Screen type | Acer CineCrystal™ WUXGA OLED display with 100% DCI-P3 color space coverage, 16:10 |
| Screen resolution | 1920 x 1200 |
| Interface | 1x HDMI® 2.1;Displayport via USB Type-C;Thunderbolt™ 4 (via USB Type-C);USB 3.2 2x (Type-A Gen. 1 (1x with Power off USB charging));USB 4.0 2 x (Type-C);Audio port: 1x 3.5 mm speaker/headphone/line-out (supports headsets with integrated microphone) |
| Wi-Fi | Intel® Wi-Fi 6E (802.11 ax) |
| Bluetooth | 5.3 |
| Camera | FHD IR Webcam |
| Audio | Acer Purified, Acer TrueHarmony;two built-in stereo speakers;dual built-in microphones |
| Keyboard | Acer FineTip keyboard (80-/81-/84-keys);US International/Bulgarian;Multi-Gesture TouchPad (Microsoft Precision Touchpad certification) |
| OS | Windows 11 Home (64Bit);1 month trial for new Microsoft 365 customers. 3 months Gamepass. Credit card required |
| Security | Kensington Lock;MSFT Pluton Security Processor as Firmware TPM Solution |
| Battery | Li-Ion battery (3 cells / 65Wh) |
| Color | Steel Gray |
| NPU | Intel® AI Boost (up to 47 TOPS) |
| Power adapter | USB Type-C 65W power adapter (50% PCRplastic) |
| Weight | 1.4 kg |
| Dimensions | 318.9 x 225.1 x 16.9 mm |
| Warranty | 24 months hardware, 12 months battery |
Наличност: Артикулът е наличен по заявка от Външен склад. Свържете се с нас.
| Технически характеристики | |
| Audio | Acer Purified, Acer TrueHarmony;two built-in stereo speakers;dual built-in microphones |
| Battery | Li-Ion battery (3 cells / 65Wh) |
| Bluetooth | 5.3 |
| Camera | FHD IR Webcam |
| Color | Steel Gray |
| CPU model | Intel® Core™ Ultra 7 processor 256V, 2.2 GHz (up to 4.8 GHz max. performance clock rate), 12 MB Intel® Smart Cache, 4 Performance-cores + 4 Low-power Efficient-cores / 8 Threads |
| Dimensions | 318.9 x 225.1 x 16.9 mm |
| Disk specifications | PCIe Gen4 NVMe Solid-State-Drive (SSD) |
| Graphics | Intel® Arc™ Graphics 140V |
| Interface | 1x HDMI® 2.1;Displayport via USB Type-C;Thunderbolt™ 4 (via USB Type-C);USB 3.2 2x (Type-A Gen. 1 (1x with Power off USB charging));USB 4.0 2 x (Type-C);Audio port: 1x 3.5 mm speaker/headphone/line-out (supports headsets with integrated microphone) |
| Keyboard | Acer FineTip keyboard (80-/81-/84-keys);US International/Bulgarian;Multi-Gesture TouchPad (Microsoft Precision Touchpad certification) |
| Manufacturer | ACER |
| Memory size | 16 GB |
| Memory type | LPDDR5X |
| Model | A14-52M-74BQ |
| NPU | Intel® AI Boost (up to 47 TOPS) |
| OS | Windows 11 Home (64Bit);1 month trial for new Microsoft 365 customers. 3 months Gamepass. Credit card required |
| Power adapter | USB Type-C 65W power adapter (50% PCRplastic) |
| Screen resolution | 1920 x 1200 |
| Screen size | 14" |
| Screen type | Acer CineCrystal™ WUXGA OLED display with 100% DCI-P3 color space coverage, 16:10 |
| Security | Kensington Lock;MSFT Pluton Security Processor as Firmware TPM Solution |
| SSD | 512 GB |
| Vendor_url | https://www.acer.com/bg-bg/ |
| Warranty | 24 months hardware, 12 months battery; 24 Months |
| Weight | 1.4 kg |
| Wi-Fi | Intel® Wi-Fi 6E (802.11 ax) |
ACER A14-52M-74BQ
- Производител: Acer
- Код на продукта: NX.JFVEX.009
- Наличност: Външен склад (по заявка)
- По заявка — доставка 3–7 работни дни
-
1,036.67 € / 2,027.54 лв.
- Без данък: 863.89 € / 1,689.62 лв.
СПЕЦИАЛНА
ОФЕРТА
Ограничено
ОФЕРТА
Ограничено
НИСКИ
ЦЕНИ
Икономия
ЦЕНИ
Икономия
ВИСОКО
КАЧЕСТВО
Проверени
КАЧЕСТВО
Проверени
ДОВЕРИЕ
ПЛАЩАНЕ
Сигурно
ПЛАЩАНЕ
Сигурно







