Основна информация
| Производител | LENOVO |
|---|---|
| Part Number | 83DV00L4BM |
| EAN / Код | 0198153587216 |
| Гаранция | 24 месеца |
| Ключови характеристики | LENOVO I7-13 16G 512GB SSD RTX4050 15.6 FHD IPS AG 144HZ BLACK |
Технически характеристики
| Vendor_url | https://psref.lenovo.com/Detail/LOQ_15IRX9?M=83DV00L4BM |
|---|---|
| Manufacturer | Lenovo |
| Model | 83DV00L4BM |
| CPU model | Intel Core™ i7-13650HX, 14C (6P + 8E) / 20T, P-core up to 4.9GHz, E-core up to 3.6GHz, 24MB Intel® Smart Cache |
| Memory size | 16GB |
| Memory type | SODIMM DDR5-4800;Max Memory: Up to 32GB DDR5-4800 |
| Graphics | NVIDIA GeForce RTX™ 4050 6GB GDDR6, Boost Clock 2370MHz, TGP 105W, 194 AI TOPS |
| SSD | 512GB |
| Disk specifications | SSD M.2 2242 PCIe® 4.0x4 NVMe® |
| Screen size | 15.6" |
| Screen resolution | 1920x1080 |
| Interface | 3x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1);1x USB-C® (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2), with Lenovo® PD 140W and DisplayPort™ 1.4;1x HDMI® 2.1, up to 8K/60Hz;1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm);1x Ethernet (RJ-45);1x Slim tip Power connector;Various docking solutions supported via USB-C® |
| LAN | 100/1000M (RJ-45) |
| Wi-Fi | Wi-Fi® 6, 802.11ax 2x2 |
| Bluetooth | 5.2 |
| Camera | HD 720p with E-shutter |
| Audio | High Definition (HD) Audio, Realtek® ALC3287 codec;Stereo speakers, 2W x2, optimized with Nahimic Audio;Microphone, 2x, Array |
| Keyboard | White Backlit, Bulgarian;Buttonless Mylar® surface multi-touch touchpad, supports Precision TouchPad (PTP), 75 x 120 mm |
| Expansion slots | Two DDR5 SODIMM slots, dual-channel capable;Two M.2 2280 PCIe® 4.0 x4 slots |
| OS | None |
| Security | Firmware TPM 2.0 Enabled;No Fingerprint Reader;E-shutter |
| Battery | 60Wh |
| Features | AI Chip: LA1 |
| Power adapter | 170W Slim Tip (3-pin) |
| Weight | Starting at 2.38 kg |
| Dimensions | 359.86 x 258.7 x 21.9-23.9 mm |
| Warranty | 24 Months |
Наличност: Артикулът е наличен по заявка от Външен склад. Свържете се с нас.
| Технически характеристики | |
| Audio | High Definition (HD) Audio, Realtek® ALC3287 codec;Stereo speakers, 2W x2, optimized with Nahimic Audio;Microphone, 2x, Array |
| Battery | 60Wh |
| Bluetooth | 5.2 |
| Camera | HD 720p with E-shutter |
| CPU model | Intel Core™ i7-13650HX, 14C (6P + 8E) / 20T, P-core up to 4.9GHz, E-core up to 3.6GHz, 24MB Intel® Smart Cache |
| Dimensions | 359.86 x 258.7 x 21.9-23.9 mm |
| Disk specifications | SSD M.2 2242 PCIe® 4.0x4 NVMe® |
| Expansion slots | Two DDR5 SODIMM slots, dual-channel capable;Two M.2 2280 PCIe® 4.0 x4 slots |
| Features | AI Chip: LA1 |
| Graphics | NVIDIA GeForce RTX™ 4050 6GB GDDR6, Boost Clock 2370MHz, TGP 105W, 194 AI TOPS |
| Interface | 3x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1);1x USB-C® (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2), with Lenovo® PD 140W and DisplayPort™ 1.4;1x HDMI® 2.1, up to 8K/60Hz;1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm);1x Ethernet (RJ-45);1x Slim tip Power connector;Various docking solutions supported via USB-C® |
| Keyboard | White Backlit, Bulgarian;Buttonless Mylar® surface multi-touch touchpad, supports Precision TouchPad (PTP), 75 x 120 mm |
| LAN | 100/1000M (RJ-45) |
| Manufacturer | Lenovo |
| Memory size | 16GB |
| Memory type | SODIMM DDR5-4800;Max Memory: Up to 32GB DDR5-4800 |
| Model | 83DV00L4BM |
| OS | None |
| Power adapter | 170W Slim Tip (3-pin) |
| Screen resolution | 1920x1080 |
| Screen size | 15.6" |
| Security | Firmware TPM 2.0 Enabled;No Fingerprint Reader;E-shutter |
| SSD | 512GB |
| Vendor_url | https://psref.lenovo.com/Detail/LOQ_15IRX9?M=83DV00L4BM |
| Warranty | 24 Months |
| Weight | Starting at 2.38 kg |
| Wi-Fi | Wi-Fi® 6, 802.11ax 2x2 |
LENOVO LOQ 15IRX9 / 83DV00L4BM
- Производител: Lenovo
- Код на продукта: 83DV00L4BM
- Наличност: Външен склад (по заявка)
- По заявка — доставка 3–7 работни дни
-
1,300.92 € / 2,544.38 лв.
- Без данък: 1,084.10 € / 2,120.31 лв.
СПЕЦИАЛНА
ОФЕРТА
Ограничено
ОФЕРТА
Ограничено
НИСКИ
ЦЕНИ
Икономия
ЦЕНИ
Икономия
ВИСОКО
КАЧЕСТВО
Проверени
КАЧЕСТВО
Проверени
ДОВЕРИЕ
ПЛАЩАНЕ
Сигурно
ПЛАЩАНЕ
Сигурно













