Основна информация
| Производител | MSI |
|---|---|
| Part Number | 9S7-15M352-028 |
| EAN / Код | 4711377300742 |
| Гаранция | 24 месеца |
| Ключови характеристики | MSI VECTOR ULTRA_9 32G RTX5080 1TB_SSD 16 QHD+ 240HZ WIN11 GRAY RGB_BACKLIT |
Технически характеристики
| Vendor_url | https://www.msi.com/Laptop/Vector-16-HX-AI-A2XWX/Specification |
|---|---|
| CPU model | Intel® Core™ Ultra 9 275HX |
| Memory size | 32GB (2x16GB) |
| Memory type | Up to DDR5-6400;Max 96GB |
| Graphics | NVIDIA® GeForce RTX™ 5080 Laptop GPU, GDDR7 16GB |
| SSD | 1TB |
| Disk specifications | NVMe PCIe SSD Gen4x4 w/o DRAM |
| Screen size | 16" |
| Screen type | 16:10 QHD+ 240Hz, 100% DCI-P3, IPS-level panel |
| Screen resolution | 2560 x 1600 |
| Interface | 2x Thunderbolt™ 5 (DisplayPort™/ Power Delivery 3.1);2x Type-A USB3.2 Gen2;1x SD Express Card Reader;1x HDMI™ 2.1 (8K @ 60Hz / 4K @ 120Hz) |
| LAN | Gb LAN (Up to 2.5G) |
| Wi-Fi | Intel® Killer™ BE Wi-Fi 7 |
| Bluetooth | 5.4 |
| Camera | IR FHD type (30fps@1080p) with HDR;3D Noise Reduction+ (3DNR+) |
| Audio | 1x Mic-in/Headphone-out Combo Jack;2x 2W Speaker |
| Keyboard | 24-Zone RGB Gaming Keyboard with Copilot Key;ENG+BG |
| OS | Windows® 11 Home Advanced |
| Security | Firmware Trusted Platform Module(fTPM) 2.0;Webcam Shutter;Kensington Lock |
| Battery | 4-Cell, 90 Battery (Whr) |
| Color | Cosmos Gray |
| Power adapter | 330W adapter |
| Weight | 2.7 kg |
| Dimensions | 357 x 284 x 22.20-28.55 mm |
Наличност: Артикулът е наличен по заявка от Външен склад. Свържете се с нас.
| Технически характеристики | |
| Audio | 1x Mic-in/Headphone-out Combo Jack;2x 2W Speaker |
| Battery | 4-Cell, 90 Battery (Whr) |
| Bluetooth | 5.4 |
| Camera | IR FHD type (30fps@1080p) with HDR;3D Noise Reduction+ (3DNR+) |
| Color | Cosmos Gray |
| CPU model | Intel® Core™ Ultra 9 275HX |
| Dimensions | 357 x 284 x 22.20-28.55 mm |
| Disk specifications | NVMe PCIe SSD Gen4x4 w/o DRAM |
| Graphics | NVIDIA® GeForce RTX™ 5080 Laptop GPU, GDDR7 16GB |
| Interface | 2x Thunderbolt™ 5 (DisplayPort™/ Power Delivery 3.1);2x Type-A USB3.2 Gen2;1x SD Express Card Reader;1x HDMI™ 2.1 (8K @ 60Hz / 4K @ 120Hz) |
| Keyboard | 24-Zone RGB Gaming Keyboard with Copilot Key;ENG+BG |
| LAN | Gb LAN (Up to 2.5G) |
| Memory size | 32GB (2x16GB) |
| Memory type | Up to DDR5-6400;Max 96GB |
| OS | Windows® 11 Home Advanced |
| Power adapter | 330W adapter |
| Screen resolution | 2560 x 1600 |
| Screen size | 16" |
| Screen type | 16:10 QHD+ 240Hz, 100% DCI-P3, IPS-level panel |
| Security | Firmware Trusted Platform Module(fTPM) 2.0;Webcam Shutter;Kensington Lock |
| SSD | 1TB |
| Vendor_url | https://www.msi.com/Laptop/Vector-16-HX-AI-A2XWX/Specification |
| Warranty | 24 Months |
| Weight | 2.7 kg |
| Wi-Fi | Intel® Killer™ BE Wi-Fi 7 |
MSI VECTOR 16 HX AI A2XWIG 028
- Производител: MSI
- Код на продукта: 9S7-15M352-028
- Наличност: Външен склад (по заявка)
- По заявка — доставка 3–7 работни дни
-
3,246.59 € / 6,349.78 лв.
- Без данък: 2,705.49 € / 5,291.48 лв.
СПЕЦИАЛНА
ОФЕРТА
Ограничено
ОФЕРТА
Ограничено
НИСКИ
ЦЕНИ
Икономия
ЦЕНИ
Икономия
ВИСОКО
КАЧЕСТВО
Проверени
КАЧЕСТВО
Проверени
ДОВЕРИЕ
ПЛАЩАНЕ
Сигурно
ПЛАЩАНЕ
Сигурно





