Основна информация
| Производител | KINGSTON |
|---|---|
| Part Number | SDS3/512GB |
| EAN / Код | 0740617348347 |
| Гаранция | 96 месеца |
| Ключови характеристики | KINGSTON SD 512GB UHS-I CL10 PLASTIC |
Технически характеристики
| Vendor_url | https://www.kingston.com/unitedkingdom/en/memory-cards/canvas-select-plus-sd-card-sds3?capacity=512gb |
|---|---|
| Manufacturer | Kingston |
| Capacity | 512GB |
| Form factor | exFAT |
| Class | Class 10, UHS-I, U1/U3, Video Class 10/30 |
| Speed | 150MB/s read, UHS-I speed class, U3, V30 |
Наличност: Артикулът е наличен по заявка от Външен склад. Свържете се с нас.
| Технически характеристики | |
| Capacity | 512GB |
| Class | Class 10, UHS-I, U1/U3, Video Class 10/30 |
| Form factor | exFAT |
| Manufacturer | Kingston |
| Speed | 150MB/s read, UHS-I speed class, U3, V30 |
| Vendor_url | https://www.kingston.com/unitedkingdom/en/memory-cards/canvas-select-plus-sd-card-sds3?capacity=512gb |
| Warranty | 96 Months |
512G SD KINGST SDS3
- Производител: KINGSTON
- Код на продукта: SDS3/512GB
- Наличност: Външен склад (по заявка)
- По заявка — доставка 3–7 работни дни
-
71.15 € / 139.17 лв.
- Без данък: 59.30 € / 115.97 лв.
СПЕЦИАЛНА
ОФЕРТА
Ограничено
ОФЕРТА
Ограничено
НИСКИ
ЦЕНИ
Икономия
ЦЕНИ
Икономия
ВИСОКО
КАЧЕСТВО
Проверени
КАЧЕСТВО
Проверени
ДОВЕРИЕ
ПЛАЩАНЕ
Сигурно
ПЛАЩАНЕ
Сигурно


