Основна информация
| Производител | ADATA |
|---|---|
| Part Number | AUSDX128GUI3V30SA2-RA1 |
| EAN / Код | 4710273771335 |
| Гаранция | 96 месеца |
| Ключови характеристики | ADATA SDMICRO 128GB UHS-I_U3 CL10 V30 PLASTIC |
Технически характеристики
| Vendor_url | https://www.adata.com/in/specification/368# |
|---|---|
| Capacity | 128 GB |
| Form factor | MICROSDXC/ADAPTER |
| Class | UHS Speed: Class 3; Speed Class: Class 10; Video Speed Class: V30 |
| Speed | up to 100MB/80MB per sec** |
| Warranty | 96 Months |
Наличност: Артикулът е наличен по заявка от Външен склад. Свържете се с нас.
| Технически характеристики | |
| Capacity | 128 GB |
| Class | UHS Speed: Class 3; Speed Class: Class 10; Video Speed Class: V30 |
| Form factor | MICROSDXC/ADAPTER |
| Speed | up to 100MB/80MB per sec** |
| Vendor_url | https://www.adata.com/in/specification/368# |
| Warranty | 96 Months |
128G MICROSDXC+AD U3 V30S ADAT
- Производител: ADATA
- Код на продукта: AUSDX128GUI3V30SA2-RA1
- Наличност: Външен склад (по заявка)
- По заявка — доставка 3–7 работни дни
-
42.81 € / 83.73 лв.
- Без данък: 35.67 € / 69.77 лв.
СПЕЦИАЛНА
ОФЕРТА
Ограничено
ОФЕРТА
Ограничено
НИСКИ
ЦЕНИ
Икономия
ЦЕНИ
Икономия
ВИСОКО
КАЧЕСТВО
Проверени
КАЧЕСТВО
Проверени
ДОВЕРИЕ
ПЛАЩАНЕ
Сигурно
ПЛАЩАНЕ
Сигурно

