Основна информация
| Производител | ADATA |
|---|---|
| Part Number | AUSDX512GUI3V30SA2-RA1 |
| EAN / Код | 4710273771359 |
| Гаранция | 96 месеца |
| Ключови характеристики | ADATA SDMICRO 512GB UHS-I_U3 CL10 V30 PLASTIC |
Технически характеристики
| Vendor_url | https://corp.adata.com/us/specification/368# |
|---|---|
| Capacity | 512 GB |
| Class | UHS Speed : Class 3; Speed Class : Class 10; Video Speed Class : V30; Application Performance Class : A2 |
| Speed | up to 100MB/80MB per sec* |
| Other | Smartphone / Tablet / Dash Recorder / Motion Camera |
Наличност: Артикулът е наличен по заявка от Външен склад. Свържете се с нас.
| Технически характеристики | |
| Capacity | 512 GB |
| Class | UHS Speed : Class 3; Speed Class : Class 10; Video Speed Class : V30; Application Performance Class : A2 |
| Other | Smartphone / Tablet / Dash Recorder / Motion Camera |
| Speed | up to 100MB/80MB per sec* |
| Vendor_url | https://corp.adata.com/us/specification/368# |
| Warranty | 96 Months |
512G SDXCM+A UHS-I U3 V30 ADAT
- Производител: ADATA
- Код на продукта: AUSDX512GUI3V30SA2-RA1
- Наличност: Външен склад (по заявка)
- По заявка — доставка 3–7 работни дни
-
85.97 € / 168.14 лв.
- Без данък: 71.64 € / 140.12 лв.
СПЕЦИАЛНА
ОФЕРТА
Ограничено
ОФЕРТА
Ограничено
НИСКИ
ЦЕНИ
Икономия
ЦЕНИ
Икономия
ВИСОКО
КАЧЕСТВО
Проверени
КАЧЕСТВО
Проверени
ДОВЕРИЕ
ПЛАЩАНЕ
Сигурно
ПЛАЩАНЕ
Сигурно

