Основна информация
| Производител | ADATA |
|---|---|
| Part Number | AUSDX256GUICL10A1-RA1 |
| EAN / Код | 4713218466266 |
| Гаранция | 96 месеца |
| Ключови характеристики | ADATA SDMICRO 256GB UHS-I CL10A1 PLASTIC |
Технически характеристики
| Vendor_url | http://www.adata.com/upload/downloadfile/Datasheet-Premier%20microSDXC_SDHC%20UHS-I%20Class%2010%20(R100%20W25)_A1V10_20180504_1.pdf |
|---|---|
| Capacity | 256 GB |
| Class | UHS-I Class 10 / V10 |
| Speed | up to 100/25MB/s |
| Warranty | 96 Months |
Наличност: Артикулът е наличен по заявка от Външен склад. Свържете се с нас.
| Технически характеристики | |
| Capacity | 256 GB |
| Class | UHS-I Class 10 / V10 |
| Speed | up to 100/25MB/s |
| Vendor_url | http://www.adata.com/upload/downloadfile/Datasheet-Premier%20microSDXC_SDHC%20UHS-I%20Class%2010%20(R100%20W25)_A1V10_20180504_1.pdf |
| Warranty | 96 Months |
256G SDXCM+A UHS-I CL10A1 ADAT
- Производител: ADATA
- Код на продукта: AUSDX256GUICL10A1-RA1
- Наличност: Външен склад (по заявка)
- По заявка — доставка 3–7 работни дни
-
42.30 € / 82.74 лв.
- Без данък: 35.25 € / 68.95 лв.
СПЕЦИАЛНА
ОФЕРТА
Ограничено
ОФЕРТА
Ограничено
НИСКИ
ЦЕНИ
Икономия
ЦЕНИ
Икономия
ВИСОКО
КАЧЕСТВО
Проверени
КАЧЕСТВО
Проверени
ДОВЕРИЕ
ПЛАЩАНЕ
Сигурно
ПЛАЩАНЕ
Сигурно

