Основна информация
| Производител | ADATA |
|---|---|
| Part Number | AUSDX64GUICL10A1-RA1 |
| EAN / Код | 4713218461933 |
| Гаранция | 96 месеца |
| Ключови характеристики | ADATA SDMICRO 64GB UHS-I CL10A1 PLASTIC |
Технически характеристики
| Vendor_url | https://www.adata.com/us/consumer/category/memory-cards/451/ |
|---|---|
| Manufacturer | ADATA |
| Capacity | 64GB |
| Form factor | SD 5.1 |
| Class | CLASS10 |
| Speed | UHS-I |
| Other | R/W Performance: 100/25 MB/s |
| Warranty | 96 Months |
Наличност: Артикулът е наличен по заявка от Външен склад. Свържете се с нас.
| Технически характеристики | |
| Capacity | 64GB |
| Class | CLASS10 |
| Form factor | SD 5.1 |
| Manufacturer | ADATA |
| Other | R/W Performance: 100/25 MB/s |
| Speed | UHS-I |
| Vendor_url | https://www.adata.com/us/consumer/category/memory-cards/451/ |
| Warranty | 96 Months |
64G SDXCM+A UHS-I CL10A1 ADATA
- Производител: ADATA
- Код на продукта: AUSDX64GUICL10A1-RA1
- Наличност: Външен склад (по заявка)
- По заявка — доставка 3–7 работни дни
-
12.26 € / 23.99 лв.
- Без данък: 10.22 € / 19.99 лв.
СПЕЦИАЛНА
ОФЕРТА
Ограничено
ОФЕРТА
Ограничено
НИСКИ
ЦЕНИ
Икономия
ЦЕНИ
Икономия
ВИСОКО
КАЧЕСТВО
Проверени
КАЧЕСТВО
Проверени
ДОВЕРИЕ
ПЛАЩАНЕ
Сигурно
ПЛАЩАНЕ
Сигурно


