Основна информация
| Производител | ADATA |
|---|---|
| Part Number | AUSDX64GUI3V30SA2-RA1 |
| EAN / Код | 4710273771328 |
| Гаранция | 96 месеца |
| Ключови характеристики | ADATA SDMICRO 64GB UHS-I_U3 CL10 V30 PLASTIC |
Технически характеристики
| Vendor_url | http://www.adata.com/os/orderinfo/368 |
|---|---|
| Capacity | 64 GB |
| Class | UHS Speed: Class 3; Speed Class: Class 10; Video Speed Class: V30 |
| Speed | up to 100MB/80MB per sec** |
| Warranty | 96 Months |
Наличност: Артикулът е наличен по заявка от Външен склад. Свържете се с нас.
| Технически характеристики | |
| Capacity | 64 GB |
| Class | UHS Speed: Class 3; Speed Class: Class 10; Video Speed Class: V30 |
| Speed | up to 100MB/80MB per sec** |
| Vendor_url | http://www.adata.com/os/orderinfo/368 |
| Warranty | 96 Months |
64G SDXCM+A UHS-I U3 V30 ADATA
- Производител: ADATA
- Код на продукта: AUSDX64GUI3V30SA2-RA1
- Наличност: Външен склад (по заявка)
- По заявка — доставка 3–7 работни дни
-
20.00 € / 39.11 лв.
- Без данък: 16.67 € / 32.60 лв.
СПЕЦИАЛНА
ОФЕРТА
Ограничено
ОФЕРТА
Ограничено
НИСКИ
ЦЕНИ
Икономия
ЦЕНИ
Икономия
ВИСОКО
КАЧЕСТВО
Проверени
КАЧЕСТВО
Проверени
ДОВЕРИЕ
ПЛАЩАНЕ
Сигурно
ПЛАЩАНЕ
Сигурно

