Основна информация
| Производител | ADATA |
|---|---|
| Part Number | AUSDH32GUICL10A1-RA1 |
| EAN / Код | 4713218461926 |
| Гаранция | 96 месеца |
| Ключови характеристики | ADATA SDMICRO 32GB UHS-I CL10A1 PLASTIC |
Технически характеристики
| Vendor_url | https://www.adata.com/us/consumer/category/memory-cards/451/?tab=description |
|---|---|
| Manufacturer | ADATA |
| Capacity | 32GB |
| Form factor | UHS-I |
| Class | CL10 |
| Speed | UHS Speed: Class 1;Speed Class: Class 10;Video Speed Class: V10 |
| Warranty | 96 Months |
Наличност: Артикулът е наличен по заявка от Външен склад. Свържете се с нас.
| Технически характеристики | |
| Capacity | 32GB |
| Class | CL10 |
| Form factor | UHS-I |
| Manufacturer | ADATA |
| Speed | UHS Speed: Class 1;Speed Class: Class 10;Video Speed Class: V10 |
| Vendor_url | https://www.adata.com/us/consumer/category/memory-cards/451/?tab=description |
| Warranty | 96 Months |
32G SDXCM+A UHS-I CL10A1 ADATA
- Производител: ADATA
- Код на продукта: AUSDH32GUICL10A1-RA1
- Наличност: Външен склад (по заявка)
- По заявка — доставка 3–7 работни дни
-
11.15 € / 21.80 лв.
- Без данък: 9.29 € / 18.16 лв.
СПЕЦИАЛНА
ОФЕРТА
Ограничено
ОФЕРТА
Ограничено
НИСКИ
ЦЕНИ
Икономия
ЦЕНИ
Икономия
ВИСОКО
КАЧЕСТВО
Проверени
КАЧЕСТВО
Проверени
ДОВЕРИЕ
ПЛАЩАНЕ
Сигурно
ПЛАЩАНЕ
Сигурно



