Основна информация
| Производител | KINGSTON |
|---|---|
| Part Number | SDCG4/512GB |
| EAN / Код | 740617648040 |
| Гаранция | 96 месеца |
| Ключови характеристики | KINGSTON SDMICRO 512GB UHS-I CL10 PLASTIC |
Технически характеристики
| Vendor_url | https://www.kingston.com/en/memory-cards/canvas-go-plus-microsd-card?capacity=512gb&adapter=sd%20adapter |
|---|---|
| Manufacturer | Kingston |
| Capacity | 512GB |
| Interface | MicroSDXC |
| Form factor | exFAT |
| Class | Class 10, UHS-I, U3, V30, A2 |
| Dimensions | microSDXC card dimensions: 11mm x 15mm x 1mm;SD adapter dimensions: 24mm x 32mm x 2.1mm |
| Warranty | 96 Months |
Наличност: Артикулът е наличен по заявка от Външен склад. Свържете се с нас.
| Технически характеристики | |
| Capacity | 512GB |
| Class | Class 10, UHS-I, U3, V30, A2 |
| Dimensions | microSDXC card dimensions: 11mm x 15mm x 1mm;SD adapter dimensions: 24mm x 32mm x 2.1mm |
| Form factor | exFAT |
| Interface | MicroSDXC |
| Manufacturer | Kingston |
| Vendor_url | https://www.kingston.com/en/memory-cards/canvas-go-plus-microsd-card?capacity=512gb&adapter=sd%20adapter |
| Warranty | 96 Months |
512G SDMIC KINGST GO+ SDCG4
- Производител: KINGSTON
- Код на продукта: SDCG4/512GB
- Наличност: Външен склад (по заявка)
- По заявка — доставка 3–7 работни дни
-
151.38 € / 296.08 лв.
- Без данък: 126.15 € / 246.73 лв.
СПЕЦИАЛНА
ОФЕРТА
Ограничено
ОФЕРТА
Ограничено
НИСКИ
ЦЕНИ
Икономия
ЦЕНИ
Икономия
ВИСОКО
КАЧЕСТВО
Проверени
КАЧЕСТВО
Проверени
ДОВЕРИЕ
ПЛАЩАНЕ
Сигурно
ПЛАЩАНЕ
Сигурно


