Основна информация
| Производител | TENDA |
|---|---|
| Part Number | A23 |
| EAN / Код | 6932849425673 |
| Гаранция | 36 месеца |
| Ключови характеристики | TENDA WIFI EXTENDER EXTERNAL_ANTENNA 5GHZ 1201MBPS |
Технически характеристики
| Vendor_url | https://www.tendacn.com/product/specification/A23.html |
|---|---|
| Interface | 1*10/100/1000Mbps RJ45 |
| Wireless | IEEE802.11b,IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11a,IEEE 802.11ac, IEEE802.11ax;\tRepeater Mode, Access Point ModeWPA2-PSK; WPA3-SAE/WPA2-PSK; Wireless Encryption Disable and Enable; |
| Frequency | 5 GHz(11ax) 2.4 GHz |
| Data rate | 2.4 GHz; 11b-1M:-96.5dBm; 11g-54M:-78.5dBm; 11n-20M-MCS7:-76.5dBm; 11n-40M-MCS7:-72dBm; 5 GHz:; 11a-6M:-95dBm; 11n-20M-MCS7:-76dBm; 11n-40M-MCS7:-72.5dBm; 11ac-80M-MCS9:-63.5dBm; 11ax-80M-MCS11:-60.5dBm; |
| LED indicators | 1 * Signal LED |
| Antenna | 2*5dBi dual-band antennas |
| Power supply | 12V1A,built-in |
| Environment | Operating Temperature: 0?~40?; Storage Temperature: -40?~70?; Operating Humidity: (10~90)% RH, non-condensing; Storage Humidity: (5~90)%RH, non-condensing; |
| Dimensions | 123*72*47.5mm(L x W x H) |
| Warranty | 36 Months |
Наличност: Артикулът е наличен по заявка от Външен склад. Свържете се с нас.
| Технически характеристики | |
| Antenna | 2*5dBi dual-band antennas |
| Data rate | 2.4 GHz; 11b-1M:-96.5dBm; 11g-54M:-78.5dBm; 11n-20M-MCS7:-76.5dBm; 11n-40M-MCS7:-72dBm; 5 GHz:; 11a-6M:-95dBm; 11n-20M-MCS7:-76dBm; 11n-40M-MCS7:-72.5dBm; 11ac-80M-MCS9:-63.5dBm; 11ax-80M-MCS11:-60.5dBm; |
| Dimensions | 123*72*47.5mm(L x W x H) |
| Environment | Operating Temperature: 0?~40?; Storage Temperature: -40?~70?; Operating Humidity: (10~90)% RH, non-condensing; Storage Humidity: (5~90)%RH, non-condensing; |
| Frequency | 5 GHz(11ax) 2.4 GHz |
| Interface | 1*10/100/1000Mbps RJ45 |
| LED indicators | 1 * Signal LED |
| Power supply | 12V1A,built-in |
| Vendor_url | https://www.tendacn.com/product/specification/A23.html |
| Warranty | 36 Months |
| Wireless | IEEE802.11b,IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11a,IEEE 802.11ac, IEEE802.11ax;\tRepeater Mode, Access Point ModeWPA2-PSK; WPA3-SAE/WPA2-PSK; Wireless Encryption Disable and Enable; |
TENDA A23 WI-FI 6 RANGE EXTEND
- Производител: TENDA
- Код на продукта: A23
- Наличност: Външен склад (по заявка)
- По заявка — доставка 3–7 работни дни
-
67.24 € / 131.50 лв.
- Без данък: 56.03 € / 109.58 лв.
СПЕЦИАЛНА
ОФЕРТА
Ограничено
ОФЕРТА
Ограничено
НИСКИ
ЦЕНИ
Икономия
ЦЕНИ
Икономия
ВИСОКО
КАЧЕСТВО
Проверени
КАЧЕСТВО
Проверени
ДОВЕРИЕ
ПЛАЩАНЕ
Сигурно
ПЛАЩАНЕ
Сигурно






