Основна информация
| Производител | TENDA |
|---|---|
| Part Number | W311MI |
| EAN / Код | 6932849424027 |
| Гаранция | 36 месеца |
| Ключови характеристики | TENDA USB_ADAPTER 2.4GHZ 150MBPS |
Технически характеристики
| Vendor_url | https://www.tendacn.com/product/specification/W311MIv6.html |
|---|---|
| Interface | USB2.0 |
| Frequency | 2.4GHz |
| Data rate | 2.4GHz: Up to 286Mbps |
| Security | WPA-PSK/WPA2-PSK; WPA/WPA2 |
| Certifications | CE FCC UKCA RoHS |
| Standarts | IEEE802.11b,IEEE 802.11g, IEEE 802.11n,IEEE 802.11ax |
| Antenna | Internal Antenna |
| Environment | Operating Temperature : 0? ~ 45?; Storage Temperature : -40? ~ 70?; Operating Humility:10% ~ 90%RH Non-condensing; Storage Humility:3% ~ 90%RH Non-condensing |
| Dimensions | \t21mm ? 15mm ? 7.7mm |
| Warranty | 36 Months |
Наличност: Артикулът е наличен по заявка от Външен склад. Свържете се с нас.
| Технически характеристики | |
| Antenna | Internal Antenna |
| Certifications | CE FCC UKCA RoHS |
| Data rate | 2.4GHz: Up to 286Mbps |
| Dimensions | \t21mm ? 15mm ? 7.7mm |
| Environment | Operating Temperature : 0? ~ 45?; Storage Temperature : -40? ~ 70?; Operating Humility:10% ~ 90%RH Non-condensing; Storage Humility:3% ~ 90%RH Non-condensing |
| Frequency | 2.4GHz |
| Interface | USB2.0 |
| Security | WPA-PSK/WPA2-PSK; WPA/WPA2 |
| Standarts | IEEE802.11b,IEEE 802.11g, IEEE 802.11n,IEEE 802.11ax |
| Vendor_url | https://www.tendacn.com/product/specification/W311MIv6.html |
| Warranty | 36 Months |
TENDA W311MI WL USB ADAPTER
- Производител: TENDA
- Код на продукта: W311MI
- Наличност: Външен склад (по заявка)
- По заявка — доставка 3–7 работни дни
-
13.24 € / 25.90 лв.
- Без данък: 11.03 € / 21.58 лв.
СПЕЦИАЛНА
ОФЕРТА
Ограничено
ОФЕРТА
Ограничено
НИСКИ
ЦЕНИ
Икономия
ЦЕНИ
Икономия
ВИСОКО
КАЧЕСТВО
Проверени
КАЧЕСТВО
Проверени
ДОВЕРИЕ
ПЛАЩАНЕ
Сигурно
ПЛАЩАНЕ
Сигурно

